2016 Model GALAXY J5 ve J7 Satışa Çıktı

Samsung’un yeni modelleri olaran J serisi cihazlar nihayet Samsung kullanıcılarıyla buluşuyor. Samsung 2016 model olan Galaxy J5 ve J7 model telefonları satışa sundu. Detaylar haberimizde…

2016 Model GALAXY J5 ve J7 Satışa Çıktı

Paylaş

Samsung ülkemizde oldukça fazla tercih edilen ve bir hayli kullanıcısı olan Galaxy J’nin yeni modellerinin satışını başlattı. Mart ayının sonunda tanıtılan 2016 Model J5 ve J7 serisi başlangıçta Güney Kore’de satışa sunuldu. Dünya çapında büyük ilgi gören telefonun kullanıcıları yine uygun fiyatla yüksek performans almak isteyen kullanıcılar olacak. 2016 model Galaxy J5′ in kısaca teknik özelliklerine baktığımızda ise; 5.2 inçlik bir ekran ve 1.2GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 410 işlemcisinden gücünü alan telefona 2GB RAM, artırılabilir 16GB hafıza olduğunu görüyoruz.

2016 Model GALAXY J5 ve J7 Satışa Çıktı

2016 Model GALAXY J5 ve J7 Satışa Çıktı

Beyaz, gül kurusu ve altın rengi olmak üzere üç farklı renk seçeneğiyle gelen modellerden J5’in fiyatı 255 dolar. J7 modelinin fiyatı ise 320 dolar olarak belirlendi. Önümüzdeki haftalarda iki modelin de dünya çapında satışa sunulması bekleniyor.

AndroideGeL Android Uygulaması İndir, teknoloji haberleri anında cebinde!
Uğur

Uğur

Teknolojiye meraklı olan yazarımız, güncel gelişmeleri AndroideGeL için yazıyor.
Uğur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir