Android One Programı Devam Edecek

Google tarafından 2 yıldır sürdürülmekte olan Android One programı artık yeni bir düzene sokulmak üzere. Gelecek sistem üzerinde üretici tarafı donanım tercihlerinde daha büyük söz sahibi olacak gibi gözüküyor…

Android One Programı Devam Edecek

Paylaş

Google tarih 2014’ü gösterdiği zaman daha geniş müşteri kitlelerini Android mobil işletim sistemi ile bir araya getirmek açısından Android One isimli programı başlatmıştı. Ancak bu programın genel olarak hedeflerine ulaştığını tam anlamıyla söyleyemeyiz. Öncelikli olarak Çin ve Hindistan gibi Asya ülkelerinde gerekli rağbeti görmedi.

Yukarıda söz edilen durum Android One programına ilişkin önemli tartışmaların yaşanmasına neden oluyordu. Fakat tüm bu tartışmalara karşın Google Android One programını bitirmeyi düşürmedi ve ilerleyen dönemlerde daha da büyüyeceğini açıkladı.

Android One Programı Devam Edecek

Android One Programı Devam Edecek

Mike Hayes (Kıdemli bir Google yöneticisi), Hindistan ülkesinde basına vermiş olduğu röportajda dünyada birçok üreticinin ve mobil operatörün hala Android One programına ilgi gösterdiğini belirtti.
Android One Programı Zamanla Büyüyecek
Mike Hayes yaptığı açıklamalarda Android One programlarını rafa kaldırmayacaklarını, daha da büyüyeceklerini yeterince vurgulamış oldu.

AndroideGeL Android Uygulaması İndir, teknoloji haberleri anında cebinde!
Takip Et

Elif

Teknoloji konularına oldukça ilgili olan yazar, güncel haberleri AndroideGeL için araştırıyor ve paylaşıyor.
Takip Et
  1. Seyhan Gulec dedi ki:

    Android One sadece General mobile için değil dimi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir