Android’e iMessage Geliyor

Apple’ın yalnızca iOS cihazlarında kullanılabilen mesajlaşma uygulaması iMessage, PieMessage adıyla Android’e de geldi. Android’e gelen iMessage uygulamasına ilişkin detaylar haberimizde…

Android’e iMessage Geliyor

Paylaş

iOS 5 güncellemesi ile gelen iMessage uygulaması kullanıcılardan büyük beğeni kazanmıştı. iPhone, iPod touch ve iPad arasında mesajlaşma sağlayan iMessage uygulaması OS X ile desktop platformuna taşınmıştı.

Görüntülerin çözünürlüğünü düşürmeden, fotoğrafların kalitesini koruyarak iletişimi sağlamasıyla tanınan iMessage, Android platformunda yer almıyordu.

 

Android’e iMessage!

Apple’ın planlarında şimdilik iMessage uygulamasını Android platformuna taşımak olmasa da bboyairwreck olaya el attı ve iMessage uygulamasını Android için yayınladı.

GitHub üzerinden yayınlanan PieMessage uygulaması sayesinde iMessage’ı Android’te kullanmak mümkün. Ancak bu işlemler biraz zahmetli. Ayrıca OS X işletim sistemi olan bir bilgisayara ve Android telefona ihtiyacınız var.

AndroideGeL Android Uygulaması İndir, teknoloji haberleri anında cebinde!
Takip Et

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.
Takip Et

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir