Asus VR Tanıtıldı

Asus’un sanal gerçeklik deneyimi sunan gözlüğü Asus VR, Computex 2016 etkinliğinde tanıtıldı. Asus’un ilk sanal gerçeklik sunan gözlüğü olan Asus VR’a ilişkin detaylar ve bilgiler haberimizde…

Asus VR Tanıtıldı

Paylaş

Sizlere güncel teknoloji haberleri vermeye devam ediyoruz. Bu kez Asus’un ilk sanal gerçeklik sunan gözlüğü Asus VR ile karşınızdayız.

Asus, Computex 2016 etkinliği kapsamında tanıttığı dizüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve robot dışında sanal gerçeklik gözlüğü olan Asus VR’ı da gösterdi.

Asus’un sanal gerçeklik gözlüğü, etkinlik esnasında sahneye çıkmasa da, ürünlerin görücüye çıktığı demo alanında bir vitrinin arkasında gösterildi.

Asus VR Tanıtıldı

Asus yeni sanal gerçeklik gözlüğü hakkında detaylı bilgi vermezken, tasarım tarafında deri kullanması gözlerden kaçmadı.

Sanal gerçeklik teknolojisinin her geçen gün popülerleşmesiyle beraber pastadan payını almak isteyen Asus, ürettiği sanal gerçeklik gözlüğü Asus VR ile adından söz ettirecek gibi görünüyor.

AndroideGeL Android Uygulaması İndir, teknoloji haberleri anında cebinde!
Takip Et

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.
Takip Et

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir