Batman v Superman İlk Hafta Hasılatı!

Warner Bross' un yeni filmi Batman v Superman: Dawn of Justice' ın ilk hafta hasılatı? İşte rakkamlar...

Batman v Superman İlk Hafta Hasılatı!

Paylaş

Batman v Superman: Dawn of Justice sinema severler tarafından uzun süredir merak edilen oldu. Filmin geçen hafta gösterime girmesi sonucunda sinema eleştirmenleri eleştiri yağmuruna tuttuğu Batman v Superman: Dawn of Justice’ ın 1 haftalık gişe hasıları ne durumda? Warner Bros film şirketine ait olan filmde gelen rakamlara göre işler tıkırında. Boxofficemojo’nun yeni verilerine göre Batman v Superman ilk hafta hasılatı 538 milyon dolar civarında.

Batman v Superman İlk Hafta Hasılatı!

Batman v Superman: Dawn of Justice tüm zamanlarda en iyi açılışı gerçekleştiren Warner Bros filmi oldu. The Hunger Games, Harry Potter and the Deathly Hallows – Part 2 ve Furious 7 gibi filmlerin açılış rekorlarını geride bırakmayı başardı.

İlk hafta için gayet başarılı bir çıkış yapan Batman v Superman, eleştirmenlerin de hedefinde. Fakat bu durum karşısında Warner Bros yetkilileri seyircilere ulaştıklarını işaret ederek, eleştirmenlerle izleyicilerin yorumları arasında büyük bir uçurum olduğunu açıkladı.

AndroideGeL Android Uygulaması İndir, teknoloji haberleri anında cebinde!
Takip Et

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.
Takip Et

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir