Bilgisayar Üzerinde WhatsApp’da Yazışın

Bilgisayar Üzerinde WhatsApp’da Yazışın

Paylaş

WhatsApp uygulamasını akıllı telefonların yanı sıra PC’de kullanmak da mümkün. WhatsRemote isimli program aracılığıyla en popüler mesajlaşma programı olan WhatsApp’ı bilgisayarda da kullanabiliyorsunuz.
Bilgisayarda oturmaya fırsat buldukça WhatsApp bilgisayarda nasıl kullanılır sorusu çoğu zaman kafamızı meşgul etmiştir. Öncelikle WhatsRemote uygulamasını Android işletim sistemine sahip akıllı telefonunuza indirin. Ardından Google hesabında oturum açın ve PC üzerinde uygulamanın web sürümüne girin. Bu adımların ardından uygulamayı bilgisayarda kullanmak oldukça kolay olsa da gizlilik konusunda bazı endişelerin bulunduğunu unutmayalım.
Not: WhatsRemote yalnızca root’lu telefonlarda çalışır.
Web uygulamasının görünüm açısından tatmin ettiğini söylemek oldukça zor olsa da yine de iş görüyor. Solda kişileriniz listelenecek ve isimlere tıkladığınızda konuşabileceksiniz.

Bilgisayar Üzerinde WhatsApp’da Yazışın

Bilgisayar Üzerinde WhatsApp’da Yazışın


Açabileceğiniz pencere sayısı, ekranınızın ne kadar geniş olduğuna bağlı. WhatsRemote, yeni mesajlarda masaüstü bildirimleri ve ses uyarısı veriyor. Uyarılarda gelen mesajda görülmektedir.
WhatsRemote Uygulama Sorunları
WhatsRemote uygulamasında mevcut bulunan birkaç sorunun çözülmesi gerekiyor.
– WhatsApp uygulamasını ücret ödemeden bir yıl boyunca kullanabilirken, WhatsRemote’u kullanabilmek için 1,5 dolar ödenmesi gerekiyor. Uygulamayı satın almadan önce denemek için 3 gün süreniz var.
– Web uygulaması üzerinde yeni sohbet başlatamıyor, yalnızca telefondan başlatılan sohbetlere devam edebiliyorsunuz.
– Web uygulamasında video ve resimler sohbet kutusu içinde değil, link aracılığıyla yeni sekmede açılabiliyor.
– WhatsRemote, gelen mesajları “okundu” olarak göstermiyor. Durumu okundu olarak gösterebilmek için WhatRemote Android uygulamasında bulunan “mark al read” butonuna basmalısınız.

Whatsremote, denemek isterseniz aşağıdaki linkden deneyebilirsiniz…
WhatsRemote indirme linki

AndroideGeL Android Uygulaması İndir, teknoloji haberleri anında cebinde!
Takip Et

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.
Takip Et

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir