Blu Studio 7.0 Tanıtıma Sunuldu

Blu Studio 7.0 Tanıtıma Sunuldu

Paylaş

Miami merkezli hizmet veren Blu, ünlü telefon üreticileri arasında yer alıyor. Geçtiğimiz günlerde Blu’nun yeni telefon modeli Blu Studio 7.0 tanıtıma sunuldu. Bu telefonu öne çıkaran en önemli özelliği dünyanın ilk 7 inç telefonu olması. Fakat boyutundan dolayı phablet sınıfını bile aşan bu telefon Blu tarafından, 3G destekli akıllı telefon olarak tanımlanıyor.

Blu Studio 7.0’ın ekranı 7 inç & 1024 x 600, 1.3 gHz hızındaki çift çekirdekli Media Tek işlemcisiyle hızlı işlem hacmi bulunan Studio 7.0’da Mali 400 GPU ve 1 GB Ram bulunuyor. 4 band GSM/GPRS/EDGE destekli telefonda 21 Mbps HSPA+ bağlantı hızı mevcut. 2 MP ön kameraya sahip olan Studio 7.0’ın 5 MP arka kamerası bulunuyor. Telefonun 8 GB depolama alanıyla birlikte 32 GB’a kadar micro hafıza kart desteği bulunuyor. Telefonda işletim sistemi olarak Android 4.4.2 KitKat mevcut. 294 gram ağırlığında olan telefon 187.5 x 103 x 9.4 mm boyutlarında olan telefon 3000 mAh batarya kapasitesine sahip. Televizyon Amerika merkezli Amazon’da 150$ fiyatıyla satışa sunulacak.

Blu Studio 7.0 Tanıtıma Sunuldu

Blu Studio 7.0 Tanıtıma Sunuldu

Telefonun gri, beyaz, altın rengi ve mavi olmak üzere farklı 4 kasa modeli mevcutta bulunuyor. Blu Studio 7.0 ekonomik fiyatı, kullanışlı sistem özellikleri ve birbirinden farklı tasarımlarıyla birlikte ekonomik bütçesini düşünen akıllı telefon kullanıcıları için oldukça uygun bir model.

AndroideGeL Android Uygulaması İndir, teknoloji haberleri anında cebinde!
Takip Et

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.
Takip Et

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir