En Gözde 25 Android Uygulaması

En Gözde 25 Android Uygulaması

Paylaş

Android cep telefonlarınızın kullanımı kolaylaştırdığı gibi, sizlerinde işine oldukça yarayışlı 25 android uygulamasını, Androidegel.com olarak bir araya getirdik. Hemde açıklamalarıyla. Bu uygulamalar sayesinde, artık akıllı cep telefonunuzu kullanmak gayet eğlenceli ve kolay.
1- Çevrimdışı Sözlük: Adından anlayacağınız gibi, internet bağlantısı gerektirmeyen bu çevrimdışı sözlük, İngilizce kelimelerin Türkçe, Türkçe kelimelerin ise İngilizce karşılıklarını bulmanıza yardımcı olacak, son derece yararlı bir sözlüktür. Sözlüğün içeriğinde tam 37 bin İngilizce, 67 bin ise Türkçe kelime bulunuyor.
İndirmek İçin Tıklayın

Çevrimdışı Sözlük Android Uygulaması

Çevrimdışı Sözlük Android Uygulaması


2- Adobe Reader: İster e-posta aracılığı ile gelsin, isterseniz internetin indirin tüm PDF dosyalarını rahatlıkla açabilirsiniz.
İndirmek İçin Tıklayın
Adobe Reader Android Uygulaması

Adobe Reader Android Uygulaması


3- Google Sky Map: Oldukça eğlenceli bir android uygulaması olarak göze çarpan Google Sky Map, telefonunuzda bulunan sensörleri kullanarak çevirdiğiniz gök cisimleri ve yıldızları farklı şekillerde görüntülüyor.
İndirmek İçin Tıklayın
Google Sky Map Android Ugulaması

Google Sky Map Android Ugulaması


4- İstanbul için, Otobüsün Yerine Bakın: İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından kullanıma sokulan harika bir uygulama, İstanbul’da yaşayıp toplu taşıma araçlarını tercih edenlerin oldukça işine yarıyor. İETT’nin sunduğu verilere dayanarak, otobüslerin o an nerede olduğunu, hareket saatlerini ve daha birçok farklı özelliği bir arada sunuyor.
İndirmek İçin Tıklayın
İstanbul için, Otobüsün Yerine Bakın:

İstanbul için, Otobüsün Yerine Bakın: Android Uygulaması


5- MyPhoneExplorer Client: Son derece kullanışlı Android uygulamaları arasında olan bu uygulama sayesinde, cep telefonunuzun birçok içeriğine bilgisayarınızdan erişmeniz mümkün. Hatta bilgisayarınızla cep telefonu üzerinden SMS gönderin, gelen aramalara cevap verin, resim boyutlarınızı düzenleyin ve daha fazlasını yapın. Ücretsiz bir uygulama olarak göze çarpan MyPhoneExplorer Client’i bilgisayarınıza hemen kurarak kullanmaya başlayabilirsiniz.
İndirmek İçin Tıklayın
 MyPhoneExplorer client

MyPhoneExplorer client Android Uygulaması


6- Canlı TV: Tüm yerli ve yabancı kanalları, İnternet bağlantınızı kullanarak canlı ve ücretsiz olarak izleyebileceğiniz bir uygulama olarak göze çarpıyor.
İndirmek İçin Tıklayın
Canlı TV

Canlı TV Android Uygulaması


7- GO Launcher EX: 3. partilere ait tasarımları barındıran bu uygulama, cep telefonunuzun özellikle tasarımsal kısmı başta olmak üzere, bir takım özelliklilerini özelliştirmeye yarıyor.
İndirmek İçin Tıklayın
GO Launcher EX

GO Launcher EX Android Uygulaması


8- Mini Okey: Okey oynamayı seviyorsanız, bu uygulama sayesinde Android cihazınızda sanal rakiplere karşı oyunlar oynayabilirsiniz.
İndirmek İçin Tıklayın
Okey Mini

Okey Mini Android Uygulaması


9- Barcode Scanner: Çok kullanışlı bir barkod okuyucu. Alışveriş yaparken almak istediğiniz ürünün üzerindeki barkodu okutarak, ürün hakkında daha detaylı bilgiler elde edebilirsiniz.
İndirmek İçin Tıklayın
Barcode Scanner

Barcode Scanner Android Uygulaması


10- Köşe Yazarları Uygulaması: Özellikle gazetelerin köşe yazılarına ilgisi olanlar için, son derece harika bir uygulama. İstediğiniz tüm gazetelerin köşe yazılarına bu uygulama ile ulaşmak oldukça kolay olacak.
İndirmek İçin Tıklayın
Köşe yazarları

Köşe yazarları Android Uygulaması


11- İzlesene.com: İzlesene video sitesinin android uygulaması olan İzlesene sayesinde, birbirinden güzel ve eğlenceli videoları izlemeniz mümkün.
İndirmek İçin Tıklayın
izlesene

izlesene Android Uygulaması


12- Uçak Bileti: Bilet satın alma ekranları, anlık olarak uçak bileti fiyatlarını takip etme gibi birçok özelliğe sahip olan uygulama, sıklıkla uçakla seyahat yapanlar için ideal uygulamalar arasında yer alıyor.
İndirmek İçin Tıklayın
 Uçak bileti

Uçak bileti Android Uygulaması


13- Google Earth: Bilgisayarlarımızda da sıklıkla kullandığımız güzel bir uygulama. Aynı zamanda android uygulaması, sesli arama özelliği ile işinizi daha fazla kolaylaştıracak.
İndirmek İçin Tıklayın
Google Earth

Google Earth Android Uygulaması


14- Advanced Task Killer: Bu uygulama sayesinde, cep telefonunuzun arka planınında çalışan gereksiz uygulamaları daha rahat tespit edebilirsiniz. Böylelikle gereksiz uygulamaların çalışmasını sonlandırarak, pil tüketiminden tasarruf edebilmek mümkündür.
İndirmek İçin Tıklayın
Advanced Task Killer

Advanced Task Killer Android Uygulaması


15- Firefox: Bilgisayar motoru ile aynı sürümü kullanan Firefox, özellikle dokunmatik cihazlara göre daha iyi optimize edilmiş. Firefox Sync özelliği ile, Cep telefonunuz ve bilgisayarınız arasında yer imlerinizi ve ayarlarınızı eşitleyebilirsiniz.
İndirmek İçin Tıklayın
 Firefox

Firefox Android Uygulaması


16- AndroTurk Radyo: Radyo özelliği olmayan cep telefonları için güzel bir uygulama. Aynı zamanda radyosu bulunan ancak kanallarını yetersiz bulanlar için son derece kullanışlı. Uygulamanın en güzel yanlarından birisi de, farklı tarzdaki müzik kanallarını kategorilendiriyor. Örneğin; Dini, Slow, Halk Müziği gibi.
İndirmek İçin Tıklayın
AndroTurk Radyo

AndroTurk Radyo Android Uygulaması


17- Hürriyet: Hürriyet gazetesinin android uygulaması sayesinde, Hürriyet gazetesinin tüm sayfaları artık Android cihazınızda.
İndirmek İçin Tıklayın
Hürriyet Android

Hürriyet Android Uygulaması


18- Atatürk Diyor ki: Atatürk’ün söylediği tüm sözleri, kategoriler altında sunulmuş harika bir uygulama.
İndirmek İçin Tıklayın
Atatürk diyor ki!

Atatürk diyor ki! Android Uygulaması


19- Winamp: PC’lerin vazgeçilmez müzik oynatıcılarından birisi olan Winamp, artık Android cihazlarda. Bu uygulama sayesinde, yüzlerce hatta binlerce web radyosuna rahatlıkla erişebileceksiniz. Bunların yanı sıra, bilgisayarınızda bulunan tüm müzikleri, telefonunuzdan dinlemenize olanak tanır.
İndirmek İçin Tıklayın
Winamp

Winamp


20- Rom Manager: Root’lu cihaz kullanıcıların tercihleri arasında yer alan bu uygulama, Custom Rom’ları yükleyerek cihazlarınıza yeni özellikler eklemenize olanak tanıyor. Bunun yanı sıra telefonunuzu yedekler ve internet üzerinden ROM indirebilirsiniz.
İndirmek İçin Tıklayın
ROM Manager

ROM Manager Android Uygulaması


21- Facebook: En sık kullanılan android uygulamaları arasında yer olan Facebook’un resmi uygulaması ile, cep telefonlarınızdan ya da tabletlerinizden web yerine uygulama üzerinden sosyal ağa giriş yapmanızı sağlıyor. Böylelikle daha az veri ve pil kaybı yaşarsınız.
İndirmek İçin Tıklayın
Facebook

Facebook Android Uygulaması


22- Dualar: Dini uygulamaları sıklıkla tercih edenler ve duaları her an yanında taşımak isteyenler için son derece yarayışlı bir Android uygulaması.
İndirmek İçin Tıklayın
Dualar Dini Uygulama

Dualar
Dini Uygulama Android Uygulaması


23- Kur’an-ı Kerim: Android cihazlardan hem Türkçe, hem de Arapça Kur’an-ı Kerim okuma imkanı sunan bir uygulama.
İndirmek İçin Tıklayın
Kur'an-ı Kerim (Arapça-Türkçe)

Kur’an-ı Kerim (Arapça-Türkçe) Android Uygulaması


24- WhatsApp Messenger: Şuanda neredeyse dünyanın en ucuz android mesajlaşma uygulaması olarak görülen ve milyonlarca kullanıcıya ulaşan harika bir mesajlaşma aracı. Sadece internet bağlantısı gerektiren bu uygulama sayesinde, programı yükleyen arkadaşlarınız ile ilk yıl ücretsiz, sonraki yıllarda ise sadece 2 TL’nin daha altında bir ücretle kullanmak mümkün. Ses gönderme, fotoğraf gönderme gibi özellikleri de, programın cabası.
İndirmek İçin Tıklayın
WhatsApp Messenger

WhatsApp Messenger Android Uygulaması


25- Angry Birds Rio: En bilinen oyunlardan birisi olan kuş fırlatma oyunu, artık android cihazlarda. Canınız sıkıldığında açıp oynayabileceğiniz güzel bir oyun olan Angry Birds Rio’yu hemen indirip, eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz.
İndirmek İçin Tıklayın
Angry Birds Rio Android Uygulaması

Angry Birds Rio Android Uygulaması

AndroideGeL Android Uygulaması İndir, teknoloji haberleri anında cebinde!
Takip Et

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.
Takip Et

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir