En İyi Android Uygulamaları – 2017

İhtiyacınıza göre kullanabileceğiniz en iyi Android Uygulamaları bir araya getirdik. Google Play Mağazasının karmaşıklığından kurtulun. Bir türlü istediğiniz Android uygulamayı bulamadınız mı? Kullandığınız uygulamalar tam olarak işinize yarıyor mu? Yeni ve güncel Android uygulama mı arıyorsunuz? Kitap, Araçlar, Sağlık, Oyun gibi kategorilere ait birbirinden kullanışlı Android uygulamaları yazımızın içerisinde bulacaksınız.

en iyi android uygulamalar

Paylaş

Google Play Mağazasında, milyonlarca uygulama ve oyun arasından seçim yapmak çok zor. Tam olarak ne tür bir android uygulama olduğunu bilseniz bile hangisinin indirilebileceğini nereden bileceksiniz? Aslında Google Play kategorilere ayrılmış durumda ve sizi bu karmaşanın içinden bir nebze de olsa kurtarıyor. Fakat hemen hergün milyonlarca Android geliştiricisinin uygulamalarını yayınlayan Google, mağaza içinde sizi doğru yönlendiriyor mu? En iyi sıralar sekmesinde bile bazen tam aradığınızı bulamıyor olabilirsiniz. İşte bizde sizlere En İyi Android Uygulaması – 2017 yazımızı hazırlayarak Android kullanıcılarına belki de Play Store‘ da hiç görmedikleri ama tam ihtiyacı oldukları uygulamaları gözler önüne seriyoruz. Listemizi hazırlarken birden çok yurtdışı site kaynaklarını ayıkladık. Umarız içlerinden seçeceğiniz uygulamalar tam olarak ihtiyacınızı karşılar.

Google Uygulamaları

Not: Aşağıda hazırladığımız listeye Google uygulamalarını dahil etmedik. Zaten bilinen ve kullanılan kullanışlı olan bu uygulamalar hemen her Android kullanıcısının aşina olduğunu biliyoruz.

En iyi ücretsiz tarayıcı uygulaması: Firefox

En iyi ücretsiz tarayıcı uygulaması: Firefox

Hızlı bir kullanıma sahip olan Firefox’ u bilmeyenimiz yok. Günümüzde tarayıcı liderliğini Google’ un Chrome Tarayıcısına bıraksa da akıllı telefonlar için durum biraz değişiyor. Özellikle masaüstünde sıklıkla Firefox kullanma alışkanlığınız var ise Android için de tercihiniz Firefox Tarayıcı olmalı.

En iyi ücretsiz antivirüs yazılımı: Malwarebytes Anti-Malware

Malwarebytes Anti-Malware

Akıllı telefonunuzda yada tabletinizde ücretsiz bir anti virüs arıyorsanız işe Malwarebytes yüklemekle başlayabilirsiniz.

Basit bir arayüze sahip olan Malwarebytes, gereksiz ve kullanışsız ıvır zıvırla dolu değil. En önemli işine odaklanmış durumda uygulama, cihazınızı zararlı yazılımlardan korumak ve potansiyel gizlilik tehditlerini ortaya çıkarmak üzere tasarlanmış.

En iyi Kitap Uygulamaları


Telefonlar ve tabletleri sadece eğlenceli oyunlar ve oyunlarla ilgili uygulamalar için kullanmıyoruz. Akıllı cihazlarımız aynı zamanda en mükemmel öğrenme araçlarıdır. Tonlarca içerik okumak ve bir kütüphanenin bile hayal edebileceğinden daha fazla edebi veya çeşitli kitapları cebinizde taşıyabilirsiniz. İşte kitap okuma için en iyi Android uygulamaları;

Een İyi E-READER: Moon+ Reader

Moon+ Reader

Güçlü kontrolleri ve tam fonksiyonları ile ☆ Yenilikçi kitap okuyucu:

• ücretsiz e-kitap binlerce Oku online e-kitap kütüphaneleri destekler
• Pürüzsüz kaydırma ve yenilik tonlarca yerel kitap okuyun

Moon + Reader tasarımı, verimliliği ile gördüğümüz en iyi E-Okuyucu yani E-Reader. Belli bir eBook ekosistemine bağlı değildir, ancak çok sayıda eBook formatını destekler, çok özelleştirilebilir materyal tasarımı ile kullanıcıya rahat bir seçenek sunuyor. Yeni başlayanlar ve gelişmiş kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için yeterli seçeneklere sahip. [Moon + Reader’ı indir]

EN İYİ AUDIOBOOK (Dinlenebilir) UYGULAMA: Audible

Audible

Dinleme deneyimi tamamen özelleştirme ile 180.000’den fazla sesli kitap, podcast ve Sesli Kanalları kütüphane, eve. Anında bugün 30 günlük ücretsiz deneme başlar ve ilk sesli kitap ücretsiz.

Audible’dan (150.000 den fazla içerik) daha geniş bir sesli kitap platformu Android uygulamasına şu ana kadar rastlamadık. Mükemmel bir dinleme deneyimi sunmaktadır. Yer imleri, bölüm seçimi, değişken ses ve daha fazlası, tam olarak nasıl dinleyeceğiniz size bağlı. Seçilen Amazon Kindle kitaplarıyla nasıl bütünleşebildiği, okumak için kullandığınız metne bakılmaksızın her iki hizmet arasında senkronize edilir. [Audible İndir]

İşiniz için Android Uygulamaları


En İyi Ofis Suite Uygulaması: Microsoft Office

Microsoft Office Android Uygulaması

Sıklıkla kullandığımız ofis uygulamaları Android olarak da karşımızda ve vazgeçilmez. Materyal tasarıma sahip Microsoft Office uygulamaları ile işlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz. Akıllı telefon ve tabletler için microsoft veya diğer hesaplarınız ile tam senkronize…

EN İYİ ÖDEME SEÇENEĞİ: Square

Square

Android Pay, Samsung Pay ödemelerini kabul eden bir ödeme sistemi.

EN İYİ PROJE YÖNETİM UYGULAMASI: Trello

Trello

Trello, size ve ekibinize fikirleri, görevleri ve bilgileri kolay ve anlamlı bir şekilde organize etmelerini ve iletmelerini sağlayacak bir proje yönetim aracıdır. Basit tutabilir ve fikirleri ve notlar için kullanabilirsiniz ve tüm iş akışınızı yönetmek için tek elden kontrol etmek için kullanışlı bir yönetim aracı…

Trello’yla şunları yapabilirsiniz:

• Üzerinde çalıştığınız her şeyi düzenlemek için panolar oluşturma.
• Tek başınıza veya iş arkadaşlarınız, arkadaşlarınız ve ailenizle işbirliği yaparak kullanma.
• Farklı projeler için iş akışını düzenleme
• Kartlar üzerine yapılacaklar listesi ekleme
• Kendinize ve beraber çalıştıklarınıza iş atama
• Her bir maddeye arkadaşlarınızla yorum yapma
• Google Drive veya Dropbox’tan dosyalar ekleme
• Fotoğraf ve videolar yükleme
• Android Wear’den mesajlara cevap verme
• Calendar Power-Up ile kartları bir takvim görünümünde görüntüleyebilir
• Çevrimdışı çalışabilir ve yeniden bağlandığınızda panoları otomatik olarak senkronize edebilirsiniz.

En iyi Android İletişim Uygulamaları


Yıllar boyunca kullandığımız telefonlar birçok şey değiştirdi, ancak iletişim hala yaptığımız en önemli şeylerden biri. Doğru uygulamalar, iletişimi daha da kolaylaştırır.

GRUP MESAJLAŞMA: Facebook Messenger

Facebook Messenger

Google Play Store’da grup mesajlaşması için yüzlerce harika uygulama var. Ancak problem şu soruyla başlıyor Acaba arkadaşlarınız ve çevreniz sizinle aynı uygulamayı kullanıyor mu? Arkadaşlarınızın ve ailenizin zaten kullandığı mesajlaşma uygulaması hangisi?

Tabii ki buna verilecek tek bir cevap; Facebook

SMS MESAJ UYGULAMASI: Textra

Textra

SMS ile mesajlaşma, mobil iletişimin en eski yöntemlerinden biridir ve halen de çok popüler bir yöntemdir. Textra, telefonunuzdaki dahili SMS uygulamasının yerine geçen bir uygulamadır. Daha birçok özelleştirme seçeneği sunar, güzel bir tasarıma sahiptir ve basitçe mükemmel çalışır. SMS’i hala çok kullanıyorsanız, Textra kesinlikle indirmeye değer.

ENGELLEME UYGULAMASI: Mr. Number

Mr. Number

Çoğumuz istemediğimiz veya iletişimi kesmek, rahatsız edilmek, bazı kişiler tarafından aranmak istemeyebiliriz. Spam ve istenmeyen aramalardan kurtulmanın yollarını ararız. İşte burada devreye Mr. Number giriyor, bir çağrının geldiğini gösterir ve istenmeyen çağrıların çoğunu otomatik olarak engelleyebilir. Harika bir tasarıma sahiptir ve kullanımı kolaydır.

GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME: Skype

Skype

Skype ile harika bir görüntülü görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Halen bir çok kişi iletişim için Skype kullanmakta. Diğer özellikleri ise zaten bilinen bir uygulama olduğu için yazmamıza gerek yok. Halen görüntülü görüşme kalitesi hele ki Android için SKYPE en iyi seçenek olarak duruyor.

E-POSTA UYGULAMASI: Blue Mail

Blue Mail

Play Store’da Gmail dışında iyi bir e-posta uygulama sayısı oldukça az. Blue Mail sınırsız sayıda posta hesabı ile öne çıkıyor, yönetebilen güzel tasarlanmış ve rahatlıkla kullanabileceğiniz bir e-posta istemcisidir. Birden çok e-posta hesabında kişiselleştirme yaparken, akıllı push bildirimlerini ayarlayabilirsiniz. Rahat kullanım özelliği, kısayolları ve tasarımı ile benim de (Özgün) sıklıkla kullandığım bir uygulama…

TARAYICI: Dolphin Browser

Dolphin Browser

Dolphin Browser uzun bir süredir Google Play Mağazasında bulunan bir tarayıcı. Chrome yayınlanmadan önce bile orijinal Android tarayıcılarından biriydi. Dolphin, Android’deki herhangi bir tarayıcıdan en iyi performansı aldığını iddia ediyor. Hafif, hızlı ve özelleştirilebilir. Akıllı telefonunuzda çok fazla internete bakma ihtiyacınız var ise mutlaka Dolphin Tarayıcıya göz atın, deneyin memnun kalacaksınız.

En iyi Android Eğitim Uygulamaları


Akıllı cihazları eğitim amaçlı olarak kullanabilmek mükemmel bir deneyim sağlıyor. Öğretmenlere ve öğrencilere yardımcı olabilecek çok güçlü uygulamalar var. Tozlu eski ders kitaplarına güvenme günleri gitti. Gerçekten bir şeyler öğrenmek istiyorsanız, sizler için seçtiğimiz aşağıdaki uygulamalara mutlaka bir bakın.

ÖĞRETMENLER İÇİN EN İYİ ANDROİD UYGULAMA: Kahoot!

Kahoot

Kahoot sınıfınızı bir oyun şovu haline getiriyor. Bu oyun tabanlı uygulama, öğrencilerinize daha fazla bilgi için yönlendiriyor. Bir konunun tanıtılması, biçimlendirici bir değerlendirme ve derin tartışmalara yönelik yenilikçi yeni bir yaklaşımla. Öğretmenler için geliştirilmiş en iyi Android uygulaması diyebiliriz.

ÖĞRENCİLER İÇİN EN İYİ ANDROİD UYGULAMA: Cram.com

Cram.com

Öğrenciler için geliştirilmiş en iyi android uygulamalarından biri. Eğer öğrenci iseniz cram.com’ u zaten biliyor, tanıyor olmalısınız. Üyeliğiniz ile giriş yapın uygulamayı keşfedin.

GENEL ÖĞRENME UYGULAMASI: Curiosity

Curiosity

Öğrenmeye karşı bir merakınız ve ilginiz var ise tam size göre bir uygulama, artık okulda olmayabilecek insanlar için günlük olarak öğrenmeye devam etmenin harika bir yolu. İster sanat tarihi, bilim haberleri, teknoloji gelişmeleri, doğa ya da alan araştırması için sevdiğiniz bir şey var, sizin için bir şey var.

KELİME UYGULAMASI: Vocabulary Builder

Vocabulary Builder

KELİME UYGULAMASI: Vocabulary Builder, size 1.200 en önemli kelimeyi öğretmeyi amaçlayan iyi tasarlanmış bir uygulamadır. Her kelime bir ses telaffuzu, tanımı ve bir cümlede kullanılır. Kendinizi her gün sınayın ve sözcük dağarcığınızı geliştirin.

ALFABE ve OKUMA UYGULAMASI: Endless Alphabet

Endless Alphabet

Çocuklar için, alfabe öğrenmek ve okumak onların eğitiminde çok önemli adımlardır. Endless Alphabet gibi bir uygulama deneyimi daha keyifli hale getirebilir. Çocuklar, ABC’lerini öğrenmek ve sevimli canavarlar ile kelime haznelerini çoğaltmak bu uygulama ile mümkün. Her sözcük, konuşan harflerle etkileşimli bir bulmaca ve tanımını gösteren kısa bir animasyona sahiptir. Tam bir oyunlaştırma çalışması da diyebiliriz.

ÇOCUKLAR İÇİN MATEMATİK ÖĞRENME ANDROİD UYGULAMASI: King of Math Junior

King of Math Junior

Matematik, öğrencilerin öğrenmesi için önemli, ancak diğer konulardan daha az kaynağa ulaşılabilir durumda. King of Math Junior, akıllı telefon ortamında ve matematik sorularını cevaplayarak ve bulmaca çözerek sosyalleşilebilen bir oyundur. Yıldız toplayabilir, madalyalar alabilir ve arkadaşlarınıza ve ailenize karşı rekabet edebilirsiniz.

Genç Matematik Kralı, Ortaçağ ortamında bir matematik oyunudur; matematik sorularına cevap vererek ve bilmeceler çözerek toplumda yükseliyorsun. Yıldız topla, madalya al ve arkadaşların ve ailenle yarış.

YABANCI DİL ÖĞRENME UYGULAMASI: Duolingo

Duolingo

Duolingo, Android’de dil öğrenmek için bulabileceğiniz en iyi uygulamadır.Pek çok dil öğrenme hizmeti gibi, Duolingo öğrenmeyi bağımlılık yapıcı bir oyuna dönüştürüyor. Her ders, bir video oyunda yaşamak gibi davranan birkaç “kalp” ile birlikte gelir. Her yanlış cevap için bir kalbinizi kaybedersiniz. Dersi tamamlayın, kazanımlar elde edin. Çok eğlenceli ve dersler yeterince kısa, birkaç dakikada bir ders tamamlayabiliyeceksiniz tabii bu yabancı dil öğrenme yeteneğinizle doğru orantılı.

En iyi Android Eğlence Uygulamaları

Telefonlar ve tabletler eğlence için idealdir. Cebinizde hayal edebileceğiniz her şeye erişebilecek bir cihaz var. Filmler, TV şovları, komik videolar ve daha fazlası. Tek yapmanız gereken, bu uygulamalardan birine ulaşmak. Şimdi hep birlikte en iyi Android eğlence uygulamalarına göz atalım.

EVRENSEL KUMANDA: Peel

Peel

Evlerimizde bulunan bir çok cihaz ile uyumlu olan PEEL evrensel kumanda uygulaması ile uzaktan kumandalar arasında sıkışıp kalmaktan kurtulabilirsiniz. Uygulama ile evinizdeki tüm akıllı elektronik cihazları yönetin…

CANLI TV İZLEME: Sling TV

Sling TV

En iyi canlı tv uygulamalardan biri.

FİLM VE DİZİ İZLEME ANDROİD UYGULAMASI: Netflix

Netflix

Ülkemizde de artık hizmet vermeye başlayan dünyaca ünlü Netflix ile dizilerin, filmlerin keyfini çıkarın.

FOTOĞRAF UYGULAMASI: Imgur

Imgur

EN İYİ ÇİZİM ANDORİD UYGULAMASI: SketchBook

SketchBook

SketchBook, Android cihazlar için tasarlanmış, profesyonel kalitede bir boya ve çizim uygulamasıdır. Bir dizi eskiz araçları sunar ve bunları aerodinamik ve sezgisel bir kullanıcı arabirimi aracılığıyla sunar. Android cihazınızda ciddi resim yapmak istiyorsanız, SketchBook ihtiyacınız olan tüm araçlara sahip.

ÇOCUKLAR İÇİN ÇİZİM UYGULAMASI: Kids Doodle

Kids Doodle

Çocuklar için basit bir çizim uygulaması fakat video özelliği olduğu için seçtik.

En iyi Android Finans Uygulamaları


Maliyet takip etme herkesin yapması gerek. Artık tüm satın alma işlemlerinizi, ödemelerinizi, faturalarınızı ve daha fazlasını akıllı telefonunuzdan izleyebilirsiniz. Doğru uygulamalarla, finansmanızı tam kontrol altına alabilir ve hatta ekstra para kazanabilirsiniz.

KİŞSEL BÜTÇE UYGULAMASI: Mint

Mint

Mint en popüler kişisel finans uygulamasıdır. Satın alma işlemlerinizi, fatura ödemelerinizi ve daha fazlasını otomatik olarak izlemek için kredi kartlarınız ve banka hesaplarınızla senkronize edilebilir. Bütçeler ve uyarılar oluşturmak da harika. Günümüzün parmak izi tarama güvenliği sunan cep telefonları ile bilgileriniz ve gizlilikleriniz konusunda endişelenmeniz gerekmeyecek.

ÖDEME UYGULAMASI: Venmo

Venmo

Venmo, para transferi ve para toplamayı kolaylaştırır. Sadece bir kişi seçin, tutarı girin ve gönderin.

YATIRIM ARACI UYGULAMASI: Acorns

Acorns

HİSSE SENEDİ TAKİP UYGULAMASI: Robinhood

Robinhood

Robinhood, hisse senetlerini ücretsiz satmanıza izin verir. Çoğu hisse senedi ticaret uygulamalarının aksine, Robinhood güzel tasarlanmış ve kullanımı basittir. Hisse senedi satın alıp satabilirsiniz. Hisse senedi ticaretine girmeye hazırsanız, Robinhood bunu yapmanın en iyi yoludur.

 

GİDER İZLEME ANDROİD UYGULAMASI: Concur

Concur

Concur, onlarca kağıt makbuz, faturayı kaydetmeden iş masraflarını kolayca takip etmenizi sağlar. Tüm masraflarınızı Concur uygulamasına girin. Eve geldiğinizde makbuzlarınızın ve harcama masraflarınızın tamamı toplanarak bir gider raporu olarak akıllı telefon yada tabletinizde hazır durumda olacak.

ÖDÜLLER VE HEDİYE KARTLARI: Key Ring

keyring

YİYECEK ve İÇECEK ANDROİD UYGULAMALARI


Yeme ve içme deneyimini daha da artırmak için pek çok uygulamanın Google Play mağazada olduğunu biliyoruz. En kullanışlı olanları ayrıntılar ile sizler için araştırdık.

TARİF ANDROİD UYGULAMASI: Allrecipes

allrecipes

Allrecipes, milyonlarca yemek tarifine sahiptir. Neredeyse her tarifin kullanıcılar tarafından gönderilen fotoğraflarını, oylarını ve yorumlarını görebilirsiniz. Eldeki bilginizi içeren tarifleri arayın. Yemek tariflerini Tarif Kutunuza kaydedin, dersleri izleyin, alışveriş listeleri oluşturun ve rastgele fikirler için “Dinner Spinner” ı çevirin. En iyi Android yemek tarif uygulamalarından biri.

YEMEK MARKET UYGULAMASI: InstaCart

InstaCart

InstaCart, marketlerden sipariş vermenizi ve bunları evinize teslim etmenizi sağlar. Taze meyve ve sebzelerden, et, deniz ürünleri ve ev ihtiyaçlarına kadar market listesi hazırlayın. Whole Foods Market, Petco veya Costco gibi yerel bakkallardan sipariş verin ve istediğiniz zaman alın. Tabii ki ülkemiz için geçerli değil. Ülkemizde muadil uygulamalar da bulunmakta fakat biz onları listemize dahil etmedik.

RESTAURANT BUL: Yelp

Yelp

Yemek için iyi bir yer bulmak, insanlara her zaman telefonları çekmelerini sağlayan bir şeydir. Yelp, Android için kullanılabilecek uygulamalardan biridir ve en iyi uygulamalar arasında yer alır. 50 milyondan fazla kullanıcı incelemesi ile, bölgenizdeki en iyi yemekleri bulmak için mükemmel bir yoldur ve “Nereye Yemek Yiyoruz?” Tartışmalarını son verir. Şu anda açık olan bir pizzacı, yakınlardaki kafeterya veya kaliteli yemek yeme yerini arayan olsun, Yelp yemek için mükemmel bir yer bulma, yerel rehberinizdir.

En iyi Android Sağlık ve Fitness Uygulamaları


Sağlık ve spor teknolojisi, akıllı telefonlar ile birlikte büyük ölçüde gelişti. Telefonunuz yanınızda olduğunda (veya bulunabildiğinde) her adımı tam anlamıyla takip eder. Uygulamalar, tüm fitness seviyelerindeki kişilerin motivasyonunu sağlamayı ve sürekli olarak daha faal olmaya ihtiyaç duyduklarını, amaçlarını gerçekleştirmelerine yardımcı olabilir. Kendi sağlık ve zindeliğinizi iyileştirmek için bu uygulamalar göz atın.

EGZERSİZ İÇİN ANDROİD UYGULAMA: Map My Fitness

map fitness

Map My Fitness, yaptığınız her etkinliği izlemek için size en yakın yardımcıdır. Egzersiz, koşu, bisiklet, yürüme, ağırlık kaldırma ve çok daha fazlası. My Fitness Map ile herhangi bir fiziksel aktivite izlenebilir. Kayıt yaptığınız kilometrelerce yeni ayakkabı önerilmesi, arkadaşlarınızla egzersiz rotaları ve rejimleri paylaşma, ilerleme durumunu izleme ve diğer spor uygulamaları ve bağlı cihazlarla senkronizasyon gibi diğer harika özellikler de vardır.

SAĞLIKLI YEMEK YEME ANDROİD UYGULAMASI: Calorie Counter

Calorie Counter

Ne yemek yediğinizi kaydetmek, tükettiğinizden daha fazla kalori yaktığınızdan emin olmak için harika bir uygulamadır. Yediğiniz yiyecekleri düşünmek için gerçekten zaman ayırdığınızda, daha iyi kararlar almak daha kolaydır. Calorie Counter, günlük yemeklerinizi ve atıştırmalıklarınızı kaydetmenizi kolaylaştırır. Öğeleri manuel olarak girebilir veya barkodları tarayabilirsiniz. 5 milyondan fazla gıdadan oluşan bir veri tabanı ile yediğiniz her şey hesaba katılacaktır.

KİLO KAYBINI TAKİP ETME ANDROİD UYGULAMASI: Lose It!

lose-it

Kilo vermenize yardımcı olmakla ve kilonuzun takibini yapmak ve çok daha fazlası bu uygulamada. Lose It! günlük bir kalori bütçesi ayarlamanıza, yiyecek ve egzersizinizi izlemenize ve daha akıllı tercihler yapmak ve hedefinize ulaşmak için motive olmanıza yardımcı olur. Size özel bir kilo kaybı planı alacaksınız.

UYKU TAKİP ANDROİD UYGULAMASI: SnoreLab

SnoreLab

Ortalama bir kişi hayatının 25 yılını uyurken geçirir, bu nedenle iyi bir gece uykusu almak sağlık için kritik önem taşır. SnoreLab, horlamayı kaydeder, ölçer ve izler ve sizi azaltmanın etkili yollarını keşfetmenize yardımcı olur. Eğer horlamasanız bile, bu uygulama size uykuya dalmak için ne kadar zaman harcadığını ve bu 25 yılı hayatınızın en iyi yıllarından biri haline getirmeye çalıştığını söyleyebilir.

STRES & MEDİTASYON: Calm

calm

Hayatında biraz daha sakin olmanız mı gerekiyor? CALM uygulaması, meditasyon, uyku, rahatlama ve çok daha fazla konuda yardımcı olabilir. “Calm 7 Gün” size nasıl meditasyon yapacağınızı öğretecek, “Uyku 7 Gün” sizin uykunuzu geliştirecektir. Oturumlar yoğun programınıza uyması için 2-30 dakika sürer.

DIŞ MEKANLAR: AllTrails

alltrails

İster evde yürüyüş, bisiklet, araba kiralama veya milli bir parkta gezi için bir yer arayanlar olsun, AllTrails açık hava rehberinizdir. AllTrails, 3 milyon yürüyüşçü, kampçı ve sizin gibi dağ bisikletçileri tarafından küratörlüğünde, her yerde en geniş iz haritalarının koleksiyonuna sahiptir.

HAMİLELİK TAKİP ANDROİD UYGULAMASI: My Pregnancy Today

My Pregnancy Today

Bebeğinizin doğuşu için daha hazırlıklı hissedin ve ihtiyacınız olan cevapları, ihtiyacım olduğunda  My Pregnancy Today ile elde edin. Sadece bebeğiniz için takvimini giriniz ve  My Pregnancy Today, telefonunuzu gebeliğinizin her günü için uzman bir rehber haline getirecektir.

HAMİLELİK DÖNEMİ TAKİBİ: Period Tracker

Period Tracker

Period Tracker, tarihlerinizi günlüğe kaydeder ve sonraki döneminizin başlangıç tarihini tahmin etmek için geçmiş 3 aylık menstrüel döngünüzün ortalamasını hesaplar. Şu andaki ve gelecek dönem tarihlerinizi, yumurtlamanızı ve bereketli günlerinizi, ruh halinizi ve semptomlarınızı basit bir aylık takvimde görüntüleyin. Doktoru bir sonraki ziyaretinizde ve size döngü hakkında sorular sorduklarında, artık tahmin eden bir oyun olmadığından emin olabilirsiniz!

En iyi Android EV ve AİLE Uygulamaları


Eviniz ve aileniz hayatınızdaki en önemli iki şeyse, her ikisinin de güvenli ve sağlam olduğundan emin olmak için uygulamaları araştırmış olabilirsiniz. Nerede olursanız olun, uzakta olsanız da bu uygulamalar tam olarak istediğinizi karşılayacaktır.

HOME SURVEILLANCE & VIDEO: tinyCam Monitor

tinyCam Monitor

tinyCam Monitor, özel veya genel ağ / IP kameralar, video kodlayıcılar, DVR’ler ve web kameraları için uzaktan gözetim / kontrol için bir uygulamadır. Bu uygulama ile bebeğinizi, evcil hayvanınızı, evinizi, işinizi, trafiğinizi ve hava durumunuzu akıllı telefonunuzdan uzaktan ve güvenli bir şekilde izleyebilirsiniz. [TinyCam Monitörünü İndirin]

TERMOSTAT ANDORİD UYGULAMASI: Nest

Nest

Çoğu kişi ortam ısısını pek düşünmez, ancak Nest’i öğrendiğinizde daha fazla bakmaya başlayabilirsiniz. Nest Termostatı rutinlerinizi öğrenir ve enerjiden tasarruf etmek için otomatik olarak ayarlanır. Yardımcı uygulama termostatı izlemenize ve sıcaklığı istediğiniz yere ayarlamanıza izin verir. [NEST İndir]

LOKASYON BULMA ANDROİD UYGULAMASI: Family Locator

Family Locator

Çocuklarınız varsa, nerede olduklarını takip etmenin ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz. Family Locator, hayatınızdaki çocuklar, arkadaşlar ve diğer insanlar üzerinde sekmeler bulundurmanızı sağlar. İnsanlar için “çevreler” oluşturabilir ve harita üzerinde herkesin nerede olduğunu gerçek zamanlı olarak görebilirsiniz. Uygulama gerçekten iyi tasarlanmış ve kullanımı kolaydır. [Family Locator İndirin]

MULTIMEDIA PLAYER: Plex

Plex

Plex, arkadaşlarınız ve aileniz için içerik dolu bir sunucu kurmanın harika bir yoludur. Tüm fotoğraflarınızı, videolarınızı ve müziklerinizi Plex’e bırakın ve grubunuzdaki herkesin kullanımına sunun. Plex ile ilgili en iyi şeylerden biri, Android TV ve Roku da dahil olmak üzere hemen hemen her platformda çalışır. [Plex’i indirin]

En iyi Android Oyunları


Bu liste öncelikli olarak uygulamalar içindir; ancak, Android işletim sistemini seven ve zamanını oyunlarla geçirmek isteyenlerin de olduğunu biliyoruz. En İyi Android oyun seçenekle de ilgilendiğini biliyoruz. İşte size seçtiğimiz Android oyunları…

Haftanın Android Oyunu: Color Jump

En iyi Android Yaşam Tarzı Uygulamaları


Yaşam tarzı uygulamaları hayatımızın büyük bir parçası haline geldi. Akıllı telefonlar, yaşam stili uygulamalarını paha biçilemez araçlar haline getiren, artık hergün gerekli olan uygulamalar durumuna geldi. Doğru giysileri bulmamıza, ev düzeltmemize, düğünleri planlamamıza ve süslememize yardım ediyorlar. Doğru uygulamayı bulursanız sizin için güçlü bir araçtır.

MODA ANDROİD UYGULAMASI: The Hunt

the hunt

Alışveriş uzmanlığınızı ve stil ipuçlarınızı dört milyon kişi ile paylaşabilirsiniz. Sonsuz kıyafetlere göz atın, stil önerileri edinin ve stil rehberiniz olarak The Hunt ile eğilimlerinizi satın alın. [The Hunt’ı indir]

ÖĞRETİ: Instructables

instructables

Hiç bir şey inşa etmenin nasıl olduğunu merak ettiniz mi? Öğretmenler size öğretebilirler. Yararlı ve eğlenceli yöntemler ve kesmelerden lezzetli yemek tariflerine ve çirkin buluşlara kadar Instructables, eserlerini keşfetmek, belgelemek ve paylaşmak için… [Instructables İndirin]

İÇ TASARIM ANDROİD UYGULAMASI: Houzz

houzz

Yenilemek veya evinizi yeniden dekore etmek istiyorsanız Houzz, evinizi iyileştirmek için ihtiyaç duyduğunuz her şeye sahiptir. Stil, oda ve konuma göre göz atabileceğiniz, kaydetmenizi ve paylaşabildiğiniz sekiz milyondan fazla yüksek çözünürlüklü ev iç ve dış cephesinden esinlenerek ilham alın. [Houzz indirin]

En iyi Android Müzik ve Medya Uygulamaları


IPod’ları hatırlıyor musunuz? Akıllı telefonlarımız müzik ve film gibi dijital içerikler barındıran eğlence merkezlerimiz haline geldi. Android geliştiricilerin yaratıcılığı, şaşırtıcı içeriği, hiç düşünmediğimiz şekillerde karşımıza çıkıyor. Bu muhteşem uygulamalar, Android telefonunuzdaki multimedya en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacaktır.

RADYO YAYINCILIĞI ANDROİD UYGULAMASI: Pandora

All-new-Pandora-UI

Pandora sizin için müthiş bir müzik uygulamasıdır. Sadece müzik tarzını duymak istediğiniz bir sanatçı seçin ve gerisini Pandora’ya bırakın. En popüler Streaming Radio uygulaması olan Pandora, ücretsiz ve reklam destekli ancak bunları kaldırmak için aylık bir aboneliğe yükseltebilirsiniz. [Pandora’yı indir]

Spotify

Spotify-Android

Geniş bir çalma listesi üzerinde ince ayar yapmayı mı istiyorsunuz? Spotify, Pandora gibi otomatik müzik oynatma seçeneklerine ek olarak, kaydedebileceğiniz ve paylaşabileceğiniz gelişmiş çalma listesi özelliklerine sahip favori sanatçılarınız tarafından belirli şarkıları sıraya koymanızı sağlar. Gerçekten duymak istediğiniz her şarkıyı ve audiophiles, egzersiz aletleri ve parti için gittikçe artan sayıda özellik bulundurması ile en iyi Android uygulamalarından biri. [Spotify’u indir]

MP3 PLAYER: PowerAmp

Poweramp

Cihazınıza (veya buluta) kaydedilmiş, hazırlanmış bir müzik dosyaları kütüphaneniz varsa, gerçekten istediğiniz, el ile oynatmayı hızlı, kişiselleştirilebilir, kolayca göz atılabilir mükemmel bir MP3 çalardır. PowerAmp, tüm listelerinizi denetler, bazı kişilerin iPhone üzerinden Android’i seçmesine neden olan bir uygulamadır ve nedenini görmek uzun sürmez. [PowerAmp’ı indir]

KONSERLER ve ETKİNLİKLER için ANDROİD UYGULAMASI: SongKick Concerts

songkick

Canlı müzik severler, sevdikleri gruplardan ve sanatçılardan bir konser kaçırmamak için bir uygulamaya güvenmelidir: SongKick android Uygulaması, doğrudan mevcut müzik kitaplığınızdan bilgi alır, istediğiniz zaman güncelleştirebileceğiniz sayısız özel seçenek ve tercihlerle birleştirir ve harika bir konser, etkinlik yakalamak için en iyi fırsatları asla kaçırmamanıza yardımcı olur.

MÜZİK DÜZENLEME ANDROİD UYGULAMASI: Music Maker Jam

music-maker

Her zaman müzik yapmak istersiniz, ancak profesyonel ekipmanlara ve öğrenmesi zor yazılımlara binlerce TL harcamak istemiyorsanız, Music Maker Jam ile başlayarak biraz eğlenin. 100 farklı stilde müzik hazırlamanıza, kendi vokalinizi kaydetmenize, hepsini karıştırmanıza ve çok eğlenceli müzikler üretmenize izin verir. Mutlaka deneyin…

KARAOKE & LYRICS: Dubsmash

dubsmash

Karaoke ile ilgileniyorsanız mutlaka denemeniz gereken uygulamalardan biri Dubsmash. Özellikleri ile eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

GİTAR UYGULAMASI: Songsterr

songsterr

Eğer gitar öğrenmeye çalışıyorsanız, Songgster için ufak bir ödeme yapmanız gerekecek. Çevrimiçi veya çevrimdışı olsanız da, 500k + sekmelerine erişirsiniz ve belki de en iyisi, sanatçıların kendileri de telif ücreti kazanmaktadır. Uygulama sayısız seçenek, çoklu araç desteği sunuyor. Bir kez al, sonsuza kadar kendini geliştir ve telif hakkı kazan.

ŞARKI BUL: Shazam

shazam

Bunu daha önce duymuşsundur değil mi? Çalmakta olan bir şarkıyı hızlı bir şekilde tespit etmenin en kolay yolu, kaydedin, paylaşın, indirin ve onunla yapmak istediğiniz ne varsa yapın. Uygulama basit bir şarkı tanımlama uygulaması olarak başladı ancak çok daha fazlası haline geldi. En iyi özelliklerden biri, kendiniz denemek için ilginç ve daha az bilinen seçenekleri çekme eğiliminde olan Shazam…

En iyi Android Haber ve Magazin Takip Uygulamaları


Bir Android Telefona sahip olmak, dünyanın geri kalanına her zaman bağlı olduğunuz anlamına gelir. Bunun, magazin dedikoduları başlıklarında gizlice izlemek ya da dünya meseleleri ile ilgili introspektif bir makaleyi okumak için harcama yapmak için alışveriş hattında 10 saniye sürmesi gerekip gerekmediğini, en sevdiğiniz haberlerle güncelleşmek için bu uygulamalar güçlü bir araçtır. Tek tek uygulamaları indirmek yerine topluca dünya gündemini, spor, siyaset gibi konuları tek bir uygulama ile takip edin.

RSS OKUYUCU: Feedly

feedly

En sevdiğiniz tüm haber kaynaklarını tek tek kontrol etmek yorucu olabilir, ancak RSS Okuyucular belirli kaynakları seçmenize, güncellemelere abone olmaya, kategorilere göre göz atmanıza ve kendi küçük içerik kütüphanenizi yaratmanıza izin verir. Pazardaki en iyi RSS Okuyucu, Google Reader’ın 2013’te vazgeçilişinin ardından zekice yerine geçti Feedly uygulaması. Daha sonra, daha kapsamlı bir çözüme kadar geliştirildi ve belki de en önemlisi, hızlı, sağlam, her zaman yanınızda.

Editör notu: Tüm android cihazlarımda kullandığım nadir uygulamalardan…

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ KAYDET ve SONRA OKU: Pocket

pocket

Pocket, bir RSS Okuyucuya benzer şekilde, web’deki herhangi bir yerden içerik kaydetmenize izin verir, böylece daha sonra okuyun yapabilirsiniz. Ancak Pocket, kullanıcılara faaliyetlerine dayalı olarak önerilen okunan kişiselleştirilmiş bir listeyi getiren ve uygulamanın diğer kullanıcılarını takip etmenin bir yolunu sunan çok daha fazlasını sunar. Bu özellikler yalnızca kendi başına bulduğunuz içeriği tüketmekle kalmayan aynı zamanda yeni içerikleri keşfetmenize yardımcı olan bir deneyim haline getirir.

Pocket Casts

pocketcasts

İster işten gidip gelen, ister bir yürüyüşe veya koşuya, ister evde, yapılacaklar listesine giren görevler tamamlandıktan sonra. Birkaç kuruş, tüm ihtiyaçlarınızı ve daha fazlasını karşılayacak güzel hazırlanmış bir podcast uygulaması elde edecek. Dürüst olmak gerekirse, mükemmel bir podcast uygulaması arıyorsanız, başka yere bakmayın.

ANDROID HABERLERİ: EarlyBird – News for Android

Early-Bird-News-for-Android

Android dünyasındaki en son gelişmelere anında bilmek istiyorsanız, Android için EarlyBird haber uygulamasını indirmek isteyeceksiniz. En yeni haberler ve sızıntılar, yakında çıkacak telefonlar ve cihazlar, ürünler ve aksesuarlar ile ilgili en yeni ve tasarımı muhteşem uygulamalardan ve oyunlardan haberdar olun.

En iyi Android Kişiselleştirme Uygulamaları


Android’i benzersiz kılan tek bir şey varsa, bu da kişiselleştirilebilir olması. Android kullanıcılara telefonun nasıl çalıştığını ve göründüğünü tam kontrol altında tutuyor. Yerleşik bazı uygulamaları kendi ekranlarınızla değiştirebilir, giriş ekranını değiştirebilir, canlı bir duvar kağıdı kullanabilirsiniz ve çok daha fazlası yapabilirsiniz. Bir Android telefonunuz varsa, onu gerçekten kendi tarzınızı yansıtacak hale getirebilir, kişiselleştirebilirsiniz. Bu uygulamalar siz kişiselleştirme konusunda yardımcı olabilir.

EN İYİ ve STABİL LAUNCHER: Nova Launcher

nova launcher

Ana ekrana dokunduğunuzda gördüğünüz ekrandır. Uygulama simgelerinizi, kısayollarınızı ve widget’larınızı barındırır. Android’teki çoğu şey gibi, giriş ekranı değiştirilebilir. Nova Launcher, ana ekranınıza bir ton özelleştirme ve seçenek ekleyen bir ana ekran değiştirme aracıdır. Android’i ciddiye alırsanız, Nova Launcher önemli bir uygulamadır. En iyi uygulamalardan biridir. Ücretli versiyonunda daha fazla özellik barınmaktadır.

DUVAR KAĞIDI UYGULAMASI: Backdrops

Backdrops

Duvar kağıdını değiştirmek, telefonunuza yeni bir görünüm kazandırmanın hızlı ve kolay bir yoludur. Telefonunuz için duvar kağıdı bulmak için milyonlarca farklı yol vardır. Backdrops, hepsi el yapımı bir tasarımcı ekibi tarafından hazırlanmış bir duvar kağıtlarıyla dolu bir uygulamadır. Backdrops duvar kağıtları orijinal ve uygulamaya özel. Göz atın…

ZİL SESİ ANDROİD UYGULAMA: Audiko

audiko

Zil sesleri bir zamanlar olduğu kadar popüler olmayabilir, ancak insanlar hala telefonları için değişik alternatifler arıyor. Audiko, aldığınız sadece zil sesleri değil, aynı zamanda SMS uyarıları ve diğer bildirim sesleri bulmak için mükemmel bir uygulamadır. Ses dosyalarını beğeninize göre düzenleyebilir ve daha sonra cihazınıza indirebilirsiniz.

EMOJİ UYGULAMASI: Dango

dango

Yazmadan iletişim kurmanın en yeni yolu emoji’dir. Duyguları, tepkileri, yiyecekleri, hayvanları ve daha fazlasını temsil eden bu sevimli küçük karakterler ve simgeler. Dango, mevcut klavyenizle çalışır ve ihtiyacınız olan her an doğru emoji veya GIF’yi gösterir. Eğlenceli ve kullanışlı…

Aşağıdaki bağlantılara tıklayarak EMOJİ konusunda daha önce yazdığımız yazıları okuyabilirsiniz…

İşte Emojilerin Gizli ve Bilinmeyen Anlamları!

Bilgisayarınızda Emoji Kullanmak İster misiniz? Nasıl Kullanılır?

Android Rehbere Emoji Ekleme Nasıl Yapılır?

KLAVYE UYGULAMASI: Swiftkey

SwiftKey

Akıllı telefon deneyiminizi geliştirmek için yapabileceğiniz en iyi şeylerden biri klavyenizi yükseltmektir. SwiftKey, kullanmayı sevdiğiniz emoji, sizin için önemli olan kelimeler ve nasıl yazmak istediğiniz gibi yazma stilinizi otomatik olarak öğrenmek için Yapay Zekayı kullanır. Bu, gerçekten çalışan otomatik düzeltme ve akıllı metin anlamına gelir. Tema seçenekleri de gerçekten iyi bir klavye uygulamasıdır.

En iyi Android Fotoğraf Uygulamaları


Her akıllı telefonun sahip olduğu bir şey kamera. Akıllı telefon kameraları ayrı kameralara olan ihtiyacı ortadan kaldırdı ve fotoğraf dünyasını daha çok insana açtı. Harika bir kamera, aynı derecede iyi bir yazılım olmadığı zaman hiçbir şey değildir ve doğru yazılım harika bir fotoğraflar çekilebilir. Aşağıdaki fotoğraf uygulamalarına göz atın hangisi ihtiyacınızı karşılıyorsa mutlaka deneyin.

KAMERA: Open Camera

open camera

Telefonunuzla birlikte gelen kamera uygulaması büyük olasılıkla iyidir, ancak Android’teki birçok şey gibi yükseltilebilir. Open Camera, güçlendirilmiş bir kamera uygulamasıdır. Profesyonel bir fotoğrafçının ihtiyaç duyacağı tüm araçları içerir. Open Camera ücretsiz, açık kaynak ve reklam içermiyor.

VSCO

VSCO

Fotoğrafları düzenleyebilen ve filtre ekleyebilen yüzlerce uygulama var. Fotoğraflarınızın görünümünü ayarlamak konusunda gerçekten ciddiyseniz VSCO en iyisidir. Bu uygulama, önceden belirlenmiş düzeltmelerle çarpıcı sonuçlar oluşturmak için yenilikçi işleme teknolojisini kullanıyor. VSCO’nun ayrıca, kullanıcıların dünya genelindeki diğer fotoğrafları paylaşmasına ve görüntülemesine olanak tanıyan sosyal bir ağı var.

Prisma

Prisma

Prisma, daha önce kullandığınız fotoğraf editörlerinden farklıdır. Fotoğrafınıza bir filtre koymaz ve renkleri biraz değiştirmez. Prisma, ünlü sanatçıların ve dünyaca ünlü süslerin ve desenlerin stillerini kullanarak fotoğraflarınızı sanat eserlerine dönüştürür. Yapay zekanın benzersiz bir bileşimi, unutulmaz anları zamansız sanata dönüştürmenize yardımcı olur.

Layout by Instagram

COLLAGE MAKER: Layout by Instagram

Instagram, mobil fotoğrafçılığın en büyük markalarında biri. Filtre eklemek için daha iyi uygulamalar var, ancak Instagram’ın kolaj yapmak için sunduğu özel uygulama harika. Yerleşim, kendi fotoğraflarınızı yeniden karıştırıp arkadaşlarınızla paylaşarak bir tür kolaj oluşturmanıza olanak tanır. Galerinizdeki fotoğrafları seçin ya da anlık çekimleri çekebilmek için yerleşik Layout by Instagram kullanın.

En iyi Android Verimlilik Uygulamaları


Günümüzün hızlı tempolu dünyasında üretken olmak çok önemlidir. Akıllı telefonlar, işlerin yapılabilmesi, hatırlatıcıların ayarlanması için önemli araçlar haline geldi. Verimlilik uygulamaları, indirebileceğiniz en önemli uygulamalardan bazılarıdır. Doğru uygulama sizi işinizde daha iyi yapabilir, evde daha organize olacak ve daha fazla kontrol altında tutabilir.

Wunderlist

Wunderlist

Yapılacaklar listesi, onlarca yıldır kullanılan bir kavramdır. Wunderlist, yapılacaklar listesini alır ve akıllı telefon çağında bunu yeniden karşınıza çıkartır. Bu uygulama ile işler, yiyecekler ve diğer yapılacaklar gibi şeyler için çoklu listeler oluşturabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Uyarılar, vadeler oluşturabilir ve öğeleri farklı kişilere atayabilirsiniz. Wunderlist, birden fazla platformda senkronize olur ve listeleri başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

ŞİFRE KONTROLÜ: Dashlane

dashlane

Herkesin bir düzineden fazla web sitesinde ve hizmette hesabı vardır. Tüm şifreleri takip etmek neredeyse imkansız olabilir. Dashlane, web’de kullandığınız şifreleri ve kişisel bilgileri takip etmeyi kolaylaştırır. Verilerinize evde, işyerinde veya İnternet bağlantınız olan herhangi bir yerde erişin. Bilgilerinizi güvende tutun ve önemli ayrıntıları asla unutmayın

BULUT DEPOLAMA: OneDrive

OneDrive

Birçok telefon artık SD kartlarını desteklemiyor ve dahili dahili belleğin çoğu alanına mal oluyor. Bir çok fotoğraf, müzik ve diğer dosyaları saklamak için bir bulut depolama uygulaması gerekir. Microsoft OneDrive bulut depolaması için mükemmel bir seçenektir. Tüm dosyalarınızı yedekleyebilir, hatta fotoğraflar ve videoların otomatik olarak senkronize edilmesini sağlayabilirsiniz. Ücretsiz kullanıcılar 5 GB alır, ancak daha fazla satın alabilirsiniz. Elbette OneDrive dışında kullanabileceğiniz uygulamalar bulunmakta. Ama günümüzde Windows 10 işletim sisteminin yaygınlaşması ile bütünleşik bir bulut hesabı sizi ek bir program kurmanızdan kurtarabilir…

TAKVİM UYGULAMASI: Today Calendar

Today Calendar

Stok takvim uygulamaları kötüye kullanılıyor. Çünkü takvimler organize kalmak için inanılmaz derecede önemlidir. Takvim deneyiminizi Today Calendar ile yükseltin. Bugün Takvim, yüksek işlevselliği çarpıcı estetik ile birleştiren tek takvim uygulaması olarak rekabetten ayrı duruyor. Stok deneyimini bir sonraki seviyeye taşıyor.

DOSYA YÖNETİCİSİ: File Commander

File Commander

Android, Windows PC’de bulabileceğiniz gibi bir dosya sistemine sahiptir, ancak kolayca erişilebilir değildir. Cihazınızda bulunan klasörleri görmek için bir dosya yöneticisine ihtiyacınız olacaktır. Dosya Komutanı, Android cihazınızdaki herhangi bir dosyayı işlemenizi sağlayan eksiksiz bir dosya yöneticisidir. Ayrıca, resim, müzik, video, belge kitaplıklarını ayrıca idare edebilir, yeniden adlandırabilir, silebilir, taşıyabilir, silebilir ve birkaç tıklama ile gönderebilirsiniz.

Evernote

Evernote

Evernote, not yazmak, kontrol listeleri oluşturmak ve çok daha fazlası için güçlü bir yoldur. Uygulama başlangıçta basit bir not alma için oluşturuldu, ancak başka şeyler yapmak için büyüdü. Web makalelerini, dokümanlarını ve fotoğraflarını düzenleyebilirsiniz. Diğer Evernote kullanıcılarıyla projeler üzerinde işbirliği yapın, kartvizitleri rehber haline getirin, giderleri takip edin ve seyahat planlayın. Bu, mükemmel bir not alma uygulaması değil, aynı zamanda tüm verimlilik gereksinimleri için tek elden uygulama.

En iyi Android Sosyal Uygulamalar


SOSYAL MEDYA: Twitter

twitter

Özünde, Twitter, gezegendeki en basit ve etkili sosyal medya uygulaması. Atletlerden, film yıldızlarından, politikacılardan ve sizin gibi insanlardan herkes düşüncelerini paylaşabilir. Hepsi de 140 karakter veya daha az sığdırarak. Twitter, haberleri takip etmek, dünyadaki olayları deneyimlemek veya şakalar yapmak için harika bir yoldur. Eğlenceli, hızlı ve kolaydır. Şimdiden Twitter’da değilseniz, o zaman sohbete katılma zamanı.

BLOGGING: Medium

medium

Bir blog barındırmak için mükemmel bir yer ve Android uygulamaları, telefonunuzdan göndermek çok kolay. Taslağınızda uygulamaya başlayın ve Medium.com’daki taslaklar klasörünüzle otomatik olarak senkronize edilir. Yayınlanmış bir yayını her yerden de düzenleyebilirsiniz. Editör, web’in tüm işlevselliği ile cebinizden kolayca kullanılabilir.

Meetup

meetup

Yapılacak şeyleri bulmak zorundasınız, kimseyle bir şey yapacak biri yoksa. Buluşma, gerçek hayatta buluşup çıkarlarınızı paylaşan insan gruplarını bulmanıza yardımcı olur. Kitap kulüpleri, diğer evcil hayvan sahipleri, fitness grupları, dostça babalar veya anneler ve yakınınızdaki birçok grup bulun. Meetup ile etkinlikleri bulun ve arkadaş edinin.

En iyi Android Spor Uygulamaları


Kendinizi zorlayan bir spor fanatikliğiniz varsa, en iyi başlıkları okumadan, puanları kontrol ederek ve en sevdiğiniz takımların ve oyuncularınızın önemli noktalarını izleyerek birkaç dakikadan fazla devam edemezsiniz. Android Spor uygulamaları bunu mümkün hale getiriyor. Bir arabanın arka koltuğundan bir oyun izleyebilir veya oynanan maçların skorları kontrol edebilirsiniz. Akıllı telefon, sporseverlerin en iyi arkadaşıdır.

WatchESPN

watchespn

WatchESPN uygulaması, Android telefonunuzun ve tabletinizin herhangi bir yerinde istediğiniz zaman sporunuzu takip etmenize izin verir. ESPN, ESPN2, ESPN3, ESPNU ve diğer ESPN kanallarına erişen canlı oyunları ve şovları izleyin. ESPN’yi televizyon sağlayıcınızla birlikte alırsanız, WatchESPN uygulamasında canlı video yayınlarına erişebilirsiniz.

theScore

theScore

TheScore NFL, NCAA Futbol, MLB, NBA, NHL ve daha birçok spor ve ligleri takip etmenin en iyi yoludur. En sevdiğiniz ekipleri, sporları ve atletleri seçerek kendi kişiselleştirilmiş akışınızı oluşturun. Haberi okumak için, oyun sonuçlarını kontrol etmek için, son puan durumları ve daha fazlası için uyarı alın. Skor, puanlara ve haberlere ihtiyaç duyduğunuzda gitmek için en iyi yer.

StubHub

stubhub

Bulabileceğiniz en iyi bilet fırsatlarından bazıları StubHub’a aittir ve her siparişi garanti altına alıyorlar, böylece gölgeli bilet tabancaları ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

En iyi Android Araçlar ve Yardımcı Uygulamalar


Ses Kayıt Cihazı: Voice Recorder

VOICE MEMO/RECORDER: Voice Recorder

Voice Recorder, ücretsiz, tam özellikli, güzel tasarlanmış ve kullanımı kolay bir ses kayıt uygulamasıdır. Zaman sınırlaması olmaksızın yüksek kaliteli kayıtlar sağlar. Sesli notları, iş toplantıları, röportajları, konferansları, konuşmaları, konserleri, uykuda konuşma ya da başka herhangi bir şeyi kaydetmek için normal olarak kullanabilirsiniz.

BARCODE/QR CODE TARAYICI: Barcode Scanner

BARCODE/QR CODE SCANNER: Barcode Scanner

Barkodlar ve QR kodları birçok farklı konuda bulunabilir. Önemli bilgiler içerebilirler, ancak bu bilgiler yalnızca bir tarayıcı uygulamasıyla alınabilir. ZXing Ekibi tarafından Barkod Okuyucu, var olan en eski mobil uygulamalardan biridir. Ürünlerdeki barkodları tarayabilir veya URL’ler, iletişim bilgileri ve daha fazlasını içeren Data Matrix ve QR Kodlarını tarayabilirsiniz.

HESAP MAKİNESİ ANDROİD UYGULAMASI: CALCU

CALCULATOR: CALCU

Her akıllı telefon bir hesap makinesi uygulamasıyla birlikte gelir, ancak daha güçlü bir şey istiyorsanız CALCU’yu indirmelisiniz. Günlük hesaplamalar için kullanmak harika ve iş ve okul için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilimsel becerilere sahip. CALCU özelleştirilebilir, böylece en çok kullanılan işlevlerinizi bir dokunarak uzaklaştırabilirsiniz.

DOOSYA TARAYICISI: Tiny Scanner

DOCUMENT SCANNER: Tiny Scanner

Dijital bir dünyada yaşıyoruz, ancak fiziksel ortamlarda hâlâ var olan birçok şey var. Tiny Scanner, fiziksel belgeleri dijital belgelerde taramanıza ve dönüştürmenize olanak tanır. Sadece belgenin net fotoğrafını çekin. Tiny Scanner, bir PDF veya görüntü haline dönüştürebilir. Dijital belgeleri takip etmek çok daha kolaydır.

WIDGETS Uygulaması


Widget’lar, uygulamaları açmadan ana ekranınızdaki bilgileri görmenizi sağlar. İyi bir widget size çok fazla zaman kazandırabilir ve uygulamalar denizinde kaybolmanızı önleyebilir. Sadece bak ve git. Widget’ler aynı zamanda Android’i benzersiz yapan şeylerden biridir.

Zooper

Zooper

Zooper tamamen kişiselleştirilmiş kısayollar, widgetler yapmanızı sağlayan bir uygulamadır. Neredeyse sınırsız olanaklar sunan, minimalist, şık, son derece özelleştirilebilir ve batarya dostu “DIY” widget uygulaması. Sanat eseri gibi görünen bir Android ana ekranı gördüyseniz, muhtemelen Zooper ile yapılmıştır. Zooper uygulamasını mutlaka youtube gibi kanallardan araştırın mutlaka deneyeceksiniz…

AndroideGeL Android Uygulaması İndir, teknoloji haberleri anında cebinde!
Takip Et

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.
Takip Et

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir