Facebook Messenger Okundu Bilgisi Nasıl Kapatılır?

Ghost for Chat eklentisi sayesinde Facebook Messenger'da okundu bilgisi kapatma özelliğini sisteme kazandırabilirsiniz. Peki, nasıl mı? İşte okundu bilgisini kapatan o eklenti!

Facebook Messenger Okundu Bilgisi Nasıl Kapatılır?

Paylaş

Bugün paylaştığımız “En Popüler Mesajlaşma Uygulaması” haberimize göre Facebook Messenger uygulaması 2nci sırada yer alıyor. Diğer anlık mesajlaşma uygulamaları ile rekabet edebilmek için Facebook hizmetini kendi uygulaması haricinde tutmuştu. Bu konuda oldukça mesafe kaydeden Facebook, güncellemeler ile uygulamayı geliştirmeye devam ediyor. Facebook Messenger anlık mesajlaşma uygulamasında okundu bilgisi ve çevrimiçi özelliği bulunmakta. Bu özelliklerden “Çevrimiçi” olma kapatılabilir vaziyette fakat mesajların “Okundu” bilgisi uygulama içerisinde yer almıyor.

Facebook Messenger Okundu Bilgisi Nasıl Kapatılır?

Facebook Messenger  okundu bilgisi nasıl kapatılır?

Chrome tarayıcı için geliştirilen Ghost for Chat eklentisiyle okundu bilgisi engelleme özelliğini aktif hale gelebiliyor. Çevrimiçi durumunuda gizleme özelliği bulunan Ghost for Chat Chrome eklentisi basit, anlaşılabilir bir arayüze sahip.
Eklentiyi Chrome için indirip aktif hale getirdiğinizde sizden üye olmanız isteniyor. Üyelik işlemini tamamladıktan sonra Facebook Messenger’ da istediğiniz özelliği kapatabilir yada açabilirsiniz.

Eklentinin en can alıcı noktası ise bu hizmetinin karşılığında aylık 1.99 dolar talep etmesi. Fakat devamlı Facebook Messenger kullanıyor iseniz ve yukarıdaki özellikleri kapatmak istiyorsanız aylık ödeyeceğiniz ücretin karşılığını alacağınızı düşünüyoruz. Karar sizin!

Ghost for Chat eklentisini indirmek için tıklayın!

AndroideGeL Android Uygulaması İndir, teknoloji haberleri anında cebinde!
Takip Et

Elif

Teknoloji konularına oldukça ilgili olan yazar, güncel haberleri AndroideGeL için araştırıyor ve paylaşıyor.
Takip Et
  1. Caner dedi ki:

    Bilgi için öncelikle teşekkürler, sık Facebook Messenger kullananlar için güzel eklenti duruyor ama aylık değil de yıllık ödeme olsaydı sanki daha iyi olurdu. Eklenti yorumlarını okumak lazım öncelikle…

  2. Feryat dedi ki:

    Facebook Messenger’da okundu bilgisini kapatmak isteyenler için yararlı bilgi. Teşekkürler

  3. Tekno Onur dedi ki:

    Bazen ihtiyaç oluyor messenger da okundu bilgisi kapatma teşekkürler güzel bilgi için…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir