Galaxy Note 4 Güncellemesi Geldi

Galaxy Note 4' ün Exynos işlemcili cihazlarına Android 6 Marshmallow güncellemesi sunuldu. Polonya ROM'unu kullanan birçok kişi, cihazını şu anda Marshmallow güncellemesi almış durumda.

Galaxy Note 4 Güncellemesi Geldi

Paylaş

Samsung kullanıcıları Galaxy Note 4 için Android 6.0 güncellemesi beklerken, Samsung bu modele bir güvenlik güncellemesi yaptı. Detaylar haberimizde…
Galaxy Note 4 kullanıcıları birçok ülkede Android 6.0 güncellemesini bekleyedursun, Samsung büyük ekranlı telefon için yeni bir güvenlik güncellemesi dağıtıma sundu.

Samsung’un 2014 yılında çıkardığı amiral gemilerinden olan Galaxy Note 4 için art arda güncellemeler gelmeye başladı. Polonya için Android 6.0.1 güncellemesini yapan firma, geçen günlerde ise Hindistan için 360MB‘ lık Nisan ayı güvenlik güncellemesini yaptı.

Galaxy Note 4 Güncellemesi Geldi

Samsung çok geçmeden güncellemelere devam etti, bu kez Galaxy Note 4 için 378MB’ lık yeni bir güncelleme geldi. Yayınlanan güncelleme Mayıs ayı güvenlik güncellemesi adını taşıyor. Bu yeni güncelleme ayrıca hataları düzeltmek için kullanılıyor. Güncelleme her zamanki gibi Kies ve OTA üzerinden dağıtılıyor.

Android 6.0.1 Marshmallow güncellemesinin ülkemize ne zaman geleceği konusunda merak sürüyor.

AndroideGeL Android Uygulaması İndir, teknoloji haberleri anında cebinde!
Takip Et

Elif

Teknoloji konularına oldukça ilgili olan yazar, güncel haberleri AndroideGeL için araştırıyor ve paylaşıyor.
Takip Et

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir