Galaxy Note 5 Güncelleme

Galaxy Note serisinde yer alan amiral gemisi Note 5 için yeni bir güncelleme yayınlayan Samsung bu yeni güncelleme ile neler sunuyor?

Galaxy Note 5 Güncelleme

Paylaş

Samsung Galaxy Note 5 Yeni Güncelleme Sunuldu

Samsung firması tarafından amiral gemisi statüsündeki Galaxy Note 5 için yeni bir güncelleme daha yayınlandı. Peki, Samsung tarafından sunulan son Galaxy Note 5 güncellemesi içerisinde hangi özellikler yer alıyor?

Kısa süre önce Galaxy Note 5 sahiplerine Android 6.0 Marshmallow güncellemesini sunan Samsung, yalnızca bununla sınırlı kalmak istemedi. Aynı zamanda telefonda oluşan bazı hataları gidermek üzere yeni bir güncelleme daha sundu.

Yeni Galaxy Note 5 Güncellemesiyle Birlikte Neler Geldi?

59,45MB boyutundaki bu güncelleme OTA yolu ile dağıtılıyor. Bu güncellemenin yüklenmesiyle birlikte telefondaki hataların büyük ölçüde giderilmesi bekleniyor.

Galaxy Note 5 Güncelleme

Yeni güncellemenin içeriğinde telefonun performansını iyileştirmeye ve kararlılığını geliştirmeye yönelik unsurlar yer alıyor. Ayrıca Samsung tarafından bu güncellemenin ardından bazı yeni özelliklerinde cihaza eklendiği belirtiliyor.

Telefonlarınızda bu güncelleme otomatik olarak yüklenmediyse, güncellemeye ulaşmak için; Ayarlar>Cihaz Hakkında>Yazılım Güncelleme yolunu takip etmeniz gerekiyor.

AndroideGeL Android Uygulaması İndir, teknoloji haberleri anında cebinde!
Takip Et

Elif

Teknoloji konularına oldukça ilgili olan yazar, güncel haberleri AndroideGeL için araştırıyor ve paylaşıyor.
Takip Et
  1. Macit Yalçın K. dedi ki:

    Note 5 var bende henüz gelmedi güncelleme. Ne zaman gelir tr ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir