HTC 10 Duvar Kağıtları

HTC 10 modelinde kullanılacak olan duvar kağıtları yayınlandı. Siz de yüksek çözünürlüklü bu duvar kağıtlarını kullanarak cihazlarınızı renk verebilirsiniz. İşte sızdırlan HTC 10 Duvar kağıtları...

HTC 10 Duvar Kağıtları

Paylaş

HTC firmasının yeni akıllı telefonu ve amiral gemisi HTC 10 modelini tanıtı yapılıyor ve bu cihazda ön tanımlı olarak gelecek duvar kağıtları @LlabTooFeR tarafından sızdırıldı. Android Marshmallow ve Sense 8.0 arayüzünü renklendirecek olan bu duvar kağıtları 2880 x 2560 piksel çözünürlüğünde. @LlabTooFeR tarafından sızdırılan duvar kağıtlarının çözünürlüğü, HTC 10′ un 2K ekran ile geleceğini de doğrular nitelikte.

HTC10 Android 6.0 Marshmallow işletim sistemi ve 4 GB RAM ile gelecek. MicroSD kart desteğine de imkan tanıyor. Batarya olarak da 3.000 mAh kapasite kullanan cihaz ile uzun kullanım imkanı olacak. HTC 10 kamera konusunda da oldukça iddialı.

İşte sızdırılan HTC 10 Duvar Kağıtları;

AndroideGeL Android Uygulaması İndir, teknoloji haberleri anında cebinde!
Takip Et

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.
Takip Et

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir