OnePlus 3 Süper Hızlı Şarj Özelliğiyle Geliyor!

Amiral gemi katili OnePlus yeni modeli OnePlus 3 üzerindeki çalışmalarını sürdürürken sızıntılar devam ediyor. Son sızan bilgiler ise OnePlus 3’ün bataryasına yönelik. Telefonun bataryasına dair sızan detaylar haberimizde…

OnePlus 3 Süper Hızlı Şarj Özelliğiyle Geliyor!

Paylaş

OnePlus 3

Çin’in son yıllarda yükselen markası olmayı başaran OnePlus, amiral gemi katili lakaplı yeni modeli üzerindeki hazırlıklarına son sürat devam ediyor. OnePlus 3 adıyla akıllı cihaz pazarındaki yerini almasını beklediğimiz modelin özellikleri sızmaya devam ediyor. Son olarak fiyatına dair bilgiler gelen telefonun bu kez batarya özellikleri internete sızdı.

OnePlus 3’ün Bataryası

Önümüzdeki aylarda tanıtılması beklenen OnePlus 3 modeli, her yönden serinin bir önceki modeli olan OnePlus 2’den daha iyi olacak. OnePlus 2’de yer alan 3200 mAh batarya, OnePlus 3 modelinde 3500 mAh’e yükselecek.

OnePlus 3 Süper Hızlı Şarj Özelliğiyle Geliyor!

Bir başka Çin markası olan Oppo’nun akıllı telefonlarında bulunan Super Vooc isimli süper hızlı şarj teknolojisi OnePlus 3 modelinde de yer alacak. 15 dakika gibi kısa bir sürede şarj olma imkanı tanıyan bu teknoloji ile birlikte artık telefonunuzun şarj sorununu askıya kaldırmış olacaksınız.

AndroideGeL Android Uygulaması İndir, teknoloji haberleri anında cebinde!
Uğur

Uğur

Teknolojiye meraklı olan yazarımız, güncel gelişmeleri AndroideGeL için yazıyor.
Uğur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir