Samsung CES 2015 Fuarına Katılacak

samsung-ces-2015-fuarina-katilacak

Paylaş

Kısa süre önce CES 2015 fuarına katılım biletini alan Sony markasının ardından sessiz kalmayı tercih eden Samsung’da CES 2015 biletini aldı ve kullanıcılarının uzun zamandır beklediği gibi Samsung CES 2015 fuarında yer alacağını açıkladı. Fuarda kapsamlı açıklamalar yapması beklenen Samsung basın sözcüsü BK Yoon tarafından beyaz eşyalar, bilgisayarlar, televizyon ve cep telefonları hakkında tanıtım yapılacağı düşünülüyor.

Amerika kıtasının en çok ilgi gören fuarlarından bir tanesi olan CES (Consumer Electronics Show) her yıl Ocak ayında düzenlenir. İlk kez 1967 New York’unda düzenlenen CES fuarı günümüzde de etkinliğini başarıyla sürdürmektedir. CES fuarına karşı olan büyük ilgiyi tanıtımını üstlendiği Apple, Samsung, Sony vb. markalara karşı olan büyük ilgiye bağlamaktayız. CES fuarının katılımcıları ve takipçileri şüphesiz ki yeni yılın ürünlerini ilk tanıyan teknoloji kullanıcıları arasında olacaktır.

ces-fuarı_samsung

Samsung CES 2015 Fuarına Katılacak!


Samsung son yıllarda tartışmasız bir şekilde en çok ilgi gören teknolojik cihaz üreticileri arasında yer alıyor. Geniş ürün yelpazesine sahip olan Samsung markası bu sayede her geçen gün müşteri ağını genişletmeyi başarabiliyor. Samsung müşterileri de heyecanla Samsung markasının ortaya koyacağı yenilikleri bekliyor. Çağın en son çıkan Samsung ürünlerini ilk tanıyan siz olmak istiyorsanız CES 2015 fuarını yakından takip etmelisiniz.

AndroideGeL Android Uygulaması İndir, teknoloji haberleri anında cebinde!
Takip Et

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.
Takip Et

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir