Samsung’ dan Ayna Ekran Teknolojisi

Ayna ekran teknolojisi ile kuaför, mobilya gibi sektörlerde teknolojik olarak müşterilere hizmet verebilecek ürünü test eden Samsung bir kuaför salonunda ayna ekranı test etti.

Samsung' dan Ayna Ekran Teknolojisi

Paylaş

Akıllı telefon, Tv, Tablet gibi teknolojik ürünler üreten dünya devi Samsung geliştirdiği ayna ekran teknolojisini kendi ülkesi Güney Kore’ de kuaför salonunda test etti. Ayna ekran teknolojisinin test edildiği salonda, müşteriler değişik saç stillerini veya saç renklerini görüntüleyerek seçebilecekler.

ayna-ekran-teknolojisi

Firmanın ilk olarak kuaför salonunda test ettiği ayna ekranlar ilerleyen dönemlerde mobilya, moda, iç mekan tasarımı yapan işletmelerde olmak üzere farklı işletmelerde de kullanılabileceği öngörülüyor. Salona konulan ayna 55 inç boyutunda. Ayna ekranlar bu yılın son çeyreğinde yada daha önce tüm dünyada satışa verilecek.

Teknoloji devinin ayna ekran teknolojisi, Dünya Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2016 ve Avrupa Entegre Sistemler Fuarı ISE 2016′ da görücüye çıkmış ve görenlerden oldukça yoğun ilgi görmüştü.

AndroideGeL Android Uygulaması İndir, teknoloji haberleri anında cebinde!
Takip Et

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.
Takip Et
  1. Harun Yılmaz dedi ki:

    Ayna ekran teknolojisi bence tutat çünkü kullanım alanı oldukça geniş. Samsung dan önce yapan var mı acaba

  2. Mahmut dedi ki:

    Tutar bu ayna ekran olayı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir