Samsung Galaxy S7 Hataları için Yeni Güncelleme

Samsung yeni amiral gemileri Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için geniş bir güncelleme yayınladı. Yeni dağıtıma giren güncelleme telefonların hangi hatalarını gideriyor? Detaylar haberimizde...

Samsung Galaxy S7 Hataları için Yeni Güncelleme

Paylaş

Samsung firmasının en çok eleştirilen kısımlarından biri olan GÜNCELLEME gecikmeleri sorununu hemen hemen çözmüş gibi. Yeni amiral gemileri için peşi sıra güncellemeler yayınlayan firma artık geciken güncellemeler ile anılmayacak gibi duruyor.

Bir süredir orta seviye cihazları için Android 6 Marshmallow güncellemesi dağıtımına devam eden firma sıranın yeni amiral gemileri Galaxy Edge S7 ve S7 Edge telefonları içinde hataları giderecek güncelleme ile kullanıcılarını memnun etmeyi amaçlıyor.

galaxy-s7-guncelleme

Kısa bir süre önce Samsung’ un bu iki telefon için yayınladığı güncelleme ile bazı eksiklikler giderilmesi hedeflenmiş. Ekran sürekli açık özelliğine zaman ayarı getiren güncelleme yaklaşık 332 MB büyüklüğünde. Ayrıca bu yeni güncelleme Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge kullanıcılarına OTA (şebeke) ve Kies üzerinden dağıtımı sürerken, cihazlarda bulunan hataların düzeltmelerine ve performans iyileştirmelerini hedefliyor.

Yeni Güncelleme Neler Getiriyor?

Galaxy S7 ve S7 Edge kullanıcılarının rapor ettikleri kapaklı kılıf sorunu, videoları kaydettikten sonra ilk oynatma yapılırken ekran titremesi problemi de giderilmiş durumda.

Kullanıcıların bir diğer rapor ettiği konu ise SD karta dosya kaydetme sorunu da yeni gelen güncelleme ile gideriliyor.

Samsung yeni dağıtıma sunduğu ve yukarıda saydığımız hataları gideren güncelleme, Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge kullanıcılarına kademeli olarak ulaşıyor. Yeni güncellemenin kısa süre içerisinde ülkemiz kullanıcılarına da ulaşması bekleniyor.

AndroideGeL Android Uygulaması İndir, teknoloji haberleri anında cebinde!
Takip Et

Elif

Teknoloji konularına oldukça ilgili olan yazar, güncel haberleri AndroideGeL için araştırıyor ve paylaşıyor.
Takip Et
  1. Sinan dedi ki:

    Samsung hakikaten güncelleme konusunda mimli şirket. Son telefonları s7 ve s7 edge için üzerine titriyor sanırım bu güncelleme bunun belirtisi. Bende Edge var daha gelmedi güncelleme bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir