Samsung: Gear S2 iPhone’a uyumlu oldu!

Akıllı telefon piyasasının liderlerinden Samsung, akıllı saati Gear S2 için uzun süredir merakla beklenen haberi geldi. Gear S2’ye gelen son güncelleme sayesinde cihaz artık iPhone ile kullanılabilir oldu.

Samsung: Gear S2 iPhone'a uyumlu oldu!

Paylaş

Teknolojinin devlerinden Samsung‘un CES 2016 etkinliğinde duyurduğu akıllı saati Gear S2, akıllı saat sevenler ve gelişmeleri takip edenler tarafından oldukça beğenilmiş ve olumlu yorumlar arka arkaya gelmişti. iOS desteği de sunacağı açıklanan Samsung Gear S2 için merakla beklenen güncelleme nihayet yayınlandı. Geçen günlerde Gear S2 için iOS desteği geleceği açıklanmış ve bu açıklamadan sonra meraklı bekleyiş başlamıştı. Dün itibariyle güncelleme alan Gear S2, nihayet iOS desteğine kavuşmuş oldu.

Belirtilenlere göre son yapılan güncelleme kapsamında Samsung’un akıllı saati Gear S2 kullanıcılarına iOS desteği sunmaya başlıyor.

Samsung: Gear S2 iPhone'a uyumlu oldu!

Samsung: Gear S2 iPhone’a uyumlu oldu!

Yakın bir zamanda dünya genelindeki tüm Gear S2 akıllı saatlere ulaşması beklenen bu yeni güncelleme ile beraber iOS desteği gelmiş olacak. Bu güncelleme ile beraber Samsung Gear S2, akıllı saat piyasasında diğer rakiplerine göre oldukça avantajlı hale gelmiş olacak. Akıllı saat piyasasında da iyi bir konumda olan Samsung, böylece satışlarını daha da artırabilecek.

Gear S2 için yayınlanan güncelleme ile beraber, cihazın sadece iOS 8.4 ve üstü işletim sistemine sahip iOS cihazlarda kullanılabilir olacağı açıklandı.

AndroideGeL Android Uygulaması İndir, teknoloji haberleri anında cebinde!
Takip Et

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.
Takip Et

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir