Samsung Pay Mini Geliyor!

Samsung’un mobil ödeme sistemi olan Samsung Pay Mini, Haziran itibariyle iOS ve Android kullanıcılarına sunulacak. Samsung’un yeni mobil ödeme sistemine ilişkin detaylar ve yaşanan son gelişmeler haberimizde…

Samsung Pay Mini Geliyor!

Paylaş

Gelen son bilgilere göre, Samsung mobil ödeme sistemi olan Samsung Mini Pay hem iOS platformunda hem de Android platformunda yer almaya hazırlanıyor.

Bu yıl Haziran ayında yayınlanması beklenen Samsung Pay Mini, kullanıcıların online ödeme işlemlerini yapabilmelerini sağlayacak.

Ancak Haziran ayında yayınlanacak yeni uygulamanın, şu an mevcut olan Samsung Pay uygulamasından biraz farklı olacağı Slash Gear’da yayınlanan haberde belirtildi.

Samsung Pay Mini Geliyor!

Samsung Pay Mini’de Olmayan Özellikler

Paylaşılan rapora göre, Haziran ayında gelecek Samsung Pay Mini uygulaması sadece kullanıcıların ödeme kartları aracılığıyla yapacakları alışverişler için geçerli olacak.

Paylaşılan raporda göze çarpan bir başka değişiklik ise, Samsung Pay Mini’nin üzerindeki destekleyici şirketler.

Anavatanı Güney Kore olan Lotte Card ve Hana Card gibi şirketler, Samsung Mini Pay bünyesinde hizmet sunacak.

Samsung Pay kullanıcılarının buna ek olarak Samsung Pay Mini uygulamasını kullanmaları halinde ise, daha fazla indirimle ve yeni fırsatlarla karşılaşabilecekleri paylaşılan raporda belirtiliyor.

İddialara göre, uygulamada parmak izi şifreleme, parmak izi kimlik doğrulama gibi özellikler de yer alacak.

Samsung Pay Mini uygulaması bu yıl Haziran ayından itibaren Google Play Store ve App Store aracılığıyla Android ve iOS kullanıcılarına sunulacak.

AndroideGeL Android Uygulaması İndir, teknoloji haberleri anında cebinde!
Uğur

Uğur

Teknolojiye meraklı olan yazarımız, güncel gelişmeleri AndroideGeL için yazıyor.
Uğur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir