Samsung’ tan Yeni Galaxy A4 Modeli

Mobil cihaz sektörünün önde gelen markalarından Samsung, karşımıza Galaxy A4 modeli ile gelmeyi planlıyor. Tüm seviyelerde telefon üretmeyi başaran Samsung, bu kez Galaxy A4 modeli ile geliyor.

Samsung’ tan Yeni Galaxy A4 Modeli

Paylaş

Mobil cihaz sektörünün lider markalarından Samsung, ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Dolaşan bilgilere göre Samsung kısa zaman sonra Galaxy A4 modelini kullanıcılarına sunacak.

 Galaxy A4 ile ürün yelpazesi genişliyor

Samsung’un ürünleri arasında Android ile çalışan Galaxy S serisi, Galaxy E serisi, Galaxy A serisi, Galaxy J serisi ve Galaxy Note serisi bulunurken Tizen ile çalışan Z serisi de yer alıyor.

samsung-galaxy-a4-geliyor

Hindistan’ın güvenilir sitelerinden Zauba’da görülen SM-A430U numaralı model ise yeni bir telefon modelinin yakında olduğunu gösterir nitelikte.

Samsung’ tan Yeni Galaxy A4 Modeli

Samsung’ tan Yeni Galaxy A4 Modeli

2 Mayıs’ta Hindistan’a test edilmesi amacıyla gönderilen Samsung SM-A430U numaralı modelin Galaxy A4 olduğu iddia edilse de telefonlar hakkında bir detay bulunmuyor.

Samsung’un orta seviye için hazırladığı iddialı Galaxy A serisi modelinden yeni gelişmeler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

AndroideGeL Android Uygulaması İndir, teknoloji haberleri anında cebinde!
Nadir

Nadir

Akıllı telefon konularına oldukça ilgili olan yazarımız,AndroideGeL Teknoloji Haber sitesi için yazıyor...
Nadir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir