Snapchat Hesabı Nasıl Silinir? Snapchat Hesap Kapatma

Snapchat hesap kapatma, birkaç basit adımdan oluşuyor. Snapchat hesabı nasıl silinir öğrenmek için yazımıza göz atın.

Snapchat Hesabı Nasıl Silinir?

Paylaş

Snapchat hesabı nasıl silinir, bu uygulamayı kullanmayı bırakmak isteyenlerin cevap aradığı başlıca sorulardan. Snapchat hesap kapatma, birkaç basit adımdan oluşuyor. Snapchat hesap kapatma işlemini öğrenmek için aşağıda anlattığımız adımları dikkatle uygulamanız yeterli olacaktır.

Snapchat yüksek kullanım oranı beraberinde her geçen gün yeni üyeler kazanmaya devam eden bir mobil uygulama platformu olarak karşımıza çıkıyor. Uygulamaya katılım oranı çok yüksek olsa da bazı nedenlerden ötürü ayrılmalar da yaşanabiliyor.

Kısa süreliğine Snapchat uygulamasından uzak kalmak isteyenler Snapchat hesabı silme işlemine gerek duymazken, uzun vadeli ya da tamamen kullanmayı bırakmak isteyenlerse Snapchat hesap kapatma yolunu tercih ediyorlar. Burada Snapchat hesap silme işlemi önem arz ediyor. Peki, Snapchat hesabı nasıl silinir? Detaylar aşağıda…

Snapchat Hesap Kapatma Linki

Snapchat hesabınızı silmek için öncelikle bu bağlantıyı açmanız gerekiyor. Bağlantıyı açtıktan sonra “silmek istediğiniz Snapchat hesabına” giriş yapınız.

Yukarıdaki adımda hesaba giriş yapmış olmanıza karşın, silme işlemini güvenle gerçekleştirmek adına tekrar oturum açmanız isteniyor. Bir kez daha kullanıcı adı ve şifrenizi doğrulayarak Snapchat silme işlemini onaylayabilirsiniz. İşlem gerçekleştikten sonra Snapchat hesabınız 30 gün dolduktan sonra tamamen silinmiş olacaktır.

Snapchat Hesabı Nasıl Silinir?

Snapchat Hesabı Nasıl Silinir?

Snapchat hesabınızı kapatmak istediğinizden kesinlikle eminseniz 30 günün bitmesini bekleyin.

Ancak tekrar açmak gibi bir düşünceniz varsa bu işlemi 30 gün dolmadan önce yapmanız gerekiyor.

Bu zaman limiti dahilinde kapatılan hesaplar tekrar açılabiliyor.

Ancak belirttiğimiz 30 günlük süre dolduktan sonra hesabınızı tekrar aktif hale getiremiyorsunuz. Tekrar aktif etmek için 30 gün içinde yeniden kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak oturum açmanız yeterli olacaktır. Ekstra bir işlem yapmanız gerekmiyor.

AndroideGeL Android Uygulaması İndir, teknoloji haberleri anında cebinde!
Nadir

Nadir

Akıllı telefon konularına oldukça ilgili olan yazarımız,AndroideGeL Teknoloji Haber sitesi için yazıyor...
Nadir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir