Twitter’ da 2014’ ün Enlerini Açıkladı…

twitter

Paylaş

2014 yılının bitmesine çok az bir zaman kala tüm sosyal medya devleri 2014’ ün enlerini paylaşmaya başladı. Bunlardan biri de Sosyal medya ağlarının en ünlülerinden Twitter. Twitter enlerini 2014.twitter.com adresinden paylaştı.

Tüm detaylara yer verilen bu paylaşımda 2014 yılını yeniden yaşamış gibi olduk.

Twitter 2014 yılının en çok bahsedilenlerini 3 ana başlık altında topladı. Bunlar; Eğlence, spor, haberler ve politika.

* 2014’ ün Twit Rekoru: Sadece 32 günde atılan 672 milyon twit. Bir etkinlik ile ilgili olarak atılan yaklaşık 672 milyon twit Dünya Kupası ile ilgiliydi.
* 2014’ ün en çok takipçi kazananı: 1.5 milyondan fazla takipçisi ile en çok takipçi kazanan futbolcu Neymar’ ın hesabı oldu.
* 2014’ ün en çok RT edilen Twiti: Dünyaca tanınan 2014 yılının Oscar Ödülleri sunucusu Ellen Degeneres’ in attığı bir twitti. Bu twit ile birlikte tüm dünyada selfie akımı başladı.

Ünlü sunucu Ellen Degeneres ‘in Oscar ödüllerinde attığı selfieli twit yılın en çok rt edilen twiti oldu.

Ünlü sunucu Ellen Degeneres ‘in Oscar ödüllerinde attığı selfieli twit yılın en çok rt edilen twiti oldu.


[button url=”http://www.androidegel.com/twitterdan-fotograf-duzenleme-guncellemesi.html” target=”_blank” style=”blue” size=”medium”] Twitter’dan Fotoğraf Düzenleme Güncellemesi! [/button] [button url=”http://www.androidegel.com/Kategori/sosyal-medya-2″ target=”_blank” style=”red” size=”medium”] Sosyal Medya Haberleri [/button]

AndroideGeL Android Uygulaması İndir, teknoloji haberleri anında cebinde!
Takip Et

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.
Takip Et
  1. Admin dedi ki:

    Twitter enlerine bakabileceğiniz link ; https://2014.twitter.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir