Twitter’ ın 140 Karakter Sınırında Esneme!

Twitter bugüne kadar vazgeçmediği 140 karakter sınırından yine vazgeçmiyor ancak kullanıcıların işini kolaylaştıracak bir esneme getiriyor. Twitter’ın yeni güncellemesi 140 karakter sınırını nasıl etkiledi detaylar haberimizde…

Twitter' ın 140 Karakter Sınırında Esneme!

Paylaş

Twitter’dan 140 Karakter Esnemesi

Twitter’ın uzun süredir gündem konusu olan ve kaldırılıp-kaldırılmayacağı sürekli tartışılan 140 karakter sınırına ilişkin yeni bir adım atıldı.

Bloomberg’in yayınladığı rapora göre Twitter 140 karkater sınırından taviz vermeyecek, ancak karakter sınırı dolaylı yoldan artacak.

Twitter' ın 140 Karakter Sınırında Esneme!

Mikroblog sitesi bunu nasıl yapacak derseniz; tweetlere eklenen bağlantı linkleri ve görseller yeni güncellemeyle birlikte karakter sınırının dışında tutulacak. Şu an için tweetlere eklenen linkler ve görseller en az 23 karakter götürüyor. Hatırlayacağınız üzere daha önce ‘Direkt Mesajlardaki’ 140 karakter sınırı kalkmıştı.

AndroideGeL Android Uygulaması İndir, teknoloji haberleri anında cebinde!
Takip Et

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.
Takip Et
  1. discimzd dedi ki:

    Twitter’ın 140 karakter sorunu var malum 🙂 bu şekilde de çözülebilir aslında bence iyi düşünülmüş. Resim ve link kısaltmaları 140 içinde sayılmayacak, güzel

  2. EnginnArikan dedi ki:

    Twitter Karakter Güncellemesi 🙂 Adeta 140’ın anlamı haline gelen Twitter son zamanlarda bu konuda yeniliğe gidebilir
    derken gidecek gibi 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir