Ucuz İnternet Projesi fiyatları açıklandı!

BTK Ulaştırma Bakanlığı'nın açıkladığı 'ucuz internet' projesi için vergisiz fiyatları açıkladı. Fiyatlara vergi eklendiği zaman aylık fatura 40 TL'ye geliyor. Detaylar haberimizde...

Ucuz İnternet Projesi fiyatları açıklandı!

Paylaş

Kars’ ta katıldığı bir etkinlikte konuşan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme (UDH) Bakanı Ahmet Arslan, internet kullanımının yaygınlaşması, internetsiz hane kalmaması ve tüm gelir gruplarının hizmete erişimi için “internetsiz ev kalmasın” seferberliği başlatıldığının açıklamasını yapmıştı.

Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan intenet kullanımının ülkemiz için önemine dikkat çektiği konuşmasında “Bugünün Türkiye’sinde tek bir vatandaşımızın bile internete erişmekten mahrum kalmaması için çalışıyoruz. Çünkü internet herkes için. Gencimiz, yaşlımız, evinde ödevini yapan çocuğumuz, işini büyütmeye çalışan vatandaşımız için. Bu seferberliğin ilk ve en önemli adımı ise, internet fiyatlarının her gelir grubu tarafından ulaşılabilir olmasını sağlamak.” diye konuşmuştu.

Ucuz İnternet Projesi Fiyatları Belli Oldu!

BTK’nın resmi internet sitesinde İnternet Bizden Kampanyası fiyat listesi açıklandı. Kampanya için Türk Telekom teklif verdi. Türk Telekom yetkilileri henüz paketin satışına başlanmadığını fiyat üzerine çalışmalar yapıldığını söylerken vergiler dahil ucuz internetin aylık yaklaşık 40 TL’ye gelmesi bekleniyor.

Ucuz İnternet Projesi fiyatları açıklandı!

AndroideGeL Android Uygulaması İndir, teknoloji haberleri anında cebinde!
Takip Et

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.
Takip Et
  1. Barış dedi ki:

    Bence bu güzel haber tabii ki internetsiz ev kalmasın devletimiz bu konuda gereken desteği vermeli.

  2. Cenk Başar dedi ki:

    ‘İnternetsiz ev kalmasın’ projesi güzel olmuş ama fiyatlara da bakmak lazım bedva yapın işte ne olcak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir