Xbox One Satış Listelerinde PS4’ü Solladı

Xbox One Satış Listelerinde PS4’ü Solladı

Paylaş

Sony’nin üretimini gerçekleştirdiği Playstation 4 her zaman satış konusunda zirvedeydi. Bugünlerde Sony Playstation 4 cihazı satışlarda sahip olduğu liderliği kaybetmiş gibi gözüküyor. Playstation 4’ün uzun zamandır zirvede sahip olduğu yeri Xbox One cihazına kaptırmasının nedenini satışlar konusunda yapılan büyük indirimler olduğunu düşünüyoruz.

Xbox One Satış Listelerinde PS4’ü Solladı

Xbox One Satış Listelerinde PS4’ü Solladı


Geçtiğimiz günlerde Microsoft Xbox One cihazı için büyük indirimler yaptı. Bugün satış oranlarına göz attığımızda Microsoft tarafından yapılan indirimlerin gerçekten işe yaradığını görüyoruz. NPD basın sözcüsünün yaptığı açıklamaya göre ABD ve İngiltere’de Kasım ayının en çok satan konsolu Xbox One cihazı oldu. Uzun zamandır Playstation 4’ün sahip olduğu liderlik koltuğunu kapması göze pekte sürpriz olarak görülmüyor. Çünkü Microsoft oyun konsolu satın almak isteyen oyuncular için kayda değer kolaylıklar yaptı. Microsoft tarafından yapılan indirimler eğer gelecek günlerde de devam edecek olursa Playstation 4’ü büyük sıkıntılar bekliyor olacak.

NPD firması tarafından yapılan açıklamanın yanı sıra Xbox cihazlarının pazarlama işleriyle sorumlu başkanı Mike Nichols’da Xbox One cihazının Kasım ayında en çok satan oyun konsolu olduğunu açıkladı.

AndroideGeL Android Uygulaması İndir, teknoloji haberleri anında cebinde!
Takip Et

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.
Takip Et

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir