Xiaomi’ den Yeni Hoparlör

Xiaomi düşük fiyatlı ürünler yaratmaya devam ediyor. Firma bu kez Mi Canon Bluetooth adında taşınabilir Bluetooth hoparlör duyurdu. Xiaomi’nin yeni hoparlörüne ilişkin detaylar haberimizde…

Xiaomi’ den Yeni Hoparlör

Paylaş

Düşük fiyatla yüksek performans alınan telefonlar üreterek adından söz ettiren Xiaomi, bu kez düşük fiyatlı Bluetooth hoparlörünü duyurdu. Mi Canon Bluetooth ismini alan hoparlör 65mm çapında, 41mm yüksekliğinde ve yalnızca 125 gr ağırlığında bir silindir tasarıma sahip.

CNC işlemi kullanılarak yaratılan Xiaomi Mi Canon Bluetooth Hoparlörü, neredeyse hemen hemen her cihazda kullanılabiliyor (akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar, laptoplar, iPod, TV, vb…).

Bas geliştirme teknolojisi bulunan hoparlör, oldukça kaliteli bir ses deneyimi sunmak için 1000’den fazla delikle geliyor. 50 – 18000 Hz frekans aralığındaki hoparlör, 6W güç sağlıyor.

Xiaomi’ den Yeni Hoparlör

Xiaomi’ den Yeni Hoparlör

Kolay Taşınma Özelliği

Kolay taşınabilir özelliğiyle öne çıkan hoparlör ile cihazlar arasındaki bağlantı güç düğmesi aracılığıyla yapılıyor. Kablosuz bağlantıya son vermek için güç düğmesiyle hoparlörü kapatmak yeterli oluyor.

1000 mAh büyüklüğündeki piliyle gelen hoparlör, yan taraftaki konektör aracılığıyla şarj oluyor. 5 saat civarında kesintisiz ses hizmeti vaat eden Xiaomi Mi Canon, üç renk seçeneğiyle geliyor.

16 dolar fiyat etiketiyle şu an için sadece Çin’de satışa çıkan Xiaomi Mi Canon Bluetooth hoparlörün ilerleyen zamanlarda Türkiye piyasasına da girmesi bekleniyor. Hoparlörün Türkiye piyasasındaki fiyatının Çin’den biraz daha fazla olacağını şimdiden söyleyebiliriz.

AndroideGeL Android Uygulaması İndir, teknoloji haberleri anında cebinde!
Takip Et

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.
Takip Et

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir