Xiaomi Kendi İşletim Sisteminin Peşinde

Xiaomi Kendi İşletim Sisteminin Peşinde

Paylaş

Akıllı telefon satışlarında harika bir ivme yakalayan Xiaomi, bu başarısını kendi işletim sistemini geliştirerek, bu alanda da başarı elde etmek istiyor. Şuanda kullanılan MI isimli arayüzü ve uygulamalarının, Xiaomi kullananlar tarafından olumlu tepkiler alması, firmanın kendi işletim sistemini kurması ve daha fazla kullanılır hale getirmesi için adımlar atmasına neden oldu.
Kullandığı arayüzü Android işletim sistemi üzerinden kullanıcılarına sunan Çinli üretici, adını bile şimdiden duyurduğu MIOS işletim sistemini kurmak ve diğer firmalarında kullanımına sunmak için kolları sıvadı.

Xiaomi Kendi İşletim Sisteminin Peşinde; MiOS

Xiaomi Kendi İşletim Sisteminin Peşinde; MiOS


Xiaomi her ne kadar kendi işletim sistemini kurma çabasında olsa da, firmaya yakın bazı isimlerin sosyal medya aracılığı ile yaptığı açıklamalara bakılırsa, firmanın bunu başarabilmesi için yeterli kaynağının bulunmadığı anlaşılıyor.
Önümüzdeki yıllarda Xiamio’nun bu atağının ne derece gerçekleşeceği bilinmezken, firmanın kararlılığı başarıya ulaşabileceği konusunda ip uçları veriyor. Xiaomi hakkındaki düşüncelerinizi, yorum panelimizden ücretsiz olarak paylaşabilirsiniz.

[button url=”http://www.androidegel.com/?s=Xiaomi” target=”_blank” style=”orange” size=”large”] Xiaomi ile ilgili diğer haberlerimiz… [/button]

AndroideGeL Android Uygulaması İndir, teknoloji haberleri anında cebinde!
Takip Et

Elif

Teknoloji konularına oldukça ilgili olan yazar, güncel haberleri AndroideGeL için araştırıyor ve paylaşıyor.
Takip Et

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir