Yeni WhatsApp Güncellemesi Yayınlandı!

WhatsApp bir önceki güncellemesinde durum özelliğini değiştirince büyük tepki toplamıştı. Snapchat benzeri durum güncellemesine geçiş yapan anlık mesajlaşma kullanıcıları şikayet yağdırınca eski tip metin olarak durum güncellemesi yapılacağına izin vereceğini duyurmuştu. Nihayet beklediğimiz güncelleme sonunda geldi. Sadece o da değil. Toplamda yepyeni 3 özellik daha var. İşte detaylar.

Yeni WhatsApp Güncellemesi Yayınlandı!

Paylaş

Mesajlaşma uygulamaları içinde en çok tercih edilen olan WhatsApp bugün yayınladığı güncelleme ile hangi yenilikler getirdi? Kullanıcıların şikayetleri sonrasında hangi özellikler devre dışı bırakıldı? İşte haberimizin detayları…

WhatsApp sunulan güncelleme ile geçen günlerde gelen ve bir çok kullanıcı tarafından eleştirilen ve çoğu kullanıcının da “Whatsapp, Snapchat’e döndü!” gibi veryansınlarına neden olan HAKKIMDA kısmı bu güncelleme ile tekrar geri gelmiş oldu.

WHATSAPP’A YENİ GELEN ÖZELLİKLER

-Hakkımda özelliği geri getirildi. Metin ya da emoji olarak durum paylaşılabilecek.
-Videoları indirmeden izleyebilme imkanı getirildi.
-Karanlıkta fotoğraf ve video kalitesini arttırmak için geliştirme yapıldı.
-Fotoğraf çekildiğinde düzenleme seçenekleri geliştirildi.

Yeni WhatsApp Güncellemesi Yayınlandı!

WHATSAPP’DA BU HATAYA DÜŞERSENİZ HESABINIZI 7 GÜN UNUTUN!

Whatsapp’a yakın zamanda gelen güncellemelerden biri de “İki aşamalı doğrulama sistemi”. Ayarlar sekmesinden Hesap Ayarları kısmına tıklayarak ulaşılan bu özellik sayesinde kullanıcılar WhatsApp’a ekstra bir şifre eklemenizi sağlıyor. Telefon değiştirmeniz ya da Whatsapp hesabınızı farklı bir telefonu istemeniz durumunda bu şifre sizden isteniyor. Eğer şifreyi unuttuysanız eskisi gibi sadece SMS olarak hesabınızı doğrulayabiliyorsunuz ancak 7 gün boyunca hesabınızı kullanamıyorsunuz. Şifrenizi unuttuysanız 7 gün sonunda tüm mesajlarınızın silineceği de unutmamanız gereken diğer bir konu.

AndroideGeL Android Uygulaması İndir, teknoloji haberleri anında cebinde!
Takip Et

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.
Takip Et

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir