Yeni yılda Samsung Note 4’de Yenileniyor

Yeni yılda Samsung Note 4’de Yenileniyor

Paylaş

Zaman geçtikçe büyümeye devam eden phablet cihazlar pazarının en etkin isimlerinden Samsung Note 4 için, Snapdragon 810 işlemci modeli geliyor.
2015 yılında piyasaya sürülecek olan Note 4 phablet versiyonu Samsung tarafından yapılan basın açıklamasında duyuruldu. Piyasaya sürülecek olan yeni modelin performansı şimdi kullanıcıların elinde bulunan Note 4 cihazından daha fazla.

Yeni yılda Samsung Note 4’de Yenileniyor

Yeni yılda Samsung Note 4’de Yenileniyor!


Yeni sürümde 4G ağlara yönelik bağlantı hızını artırmak için LTE-A üç-bant birleştirme teknolojisi kullanılarak veri iletim limiti 450 Mbps’ye çıkarıldı. Samsung tarafından yapılan basın açıklamasında LTE-A özelliği ön plana çıkarılırken, işlemci modelinden bahsedilmiyor. Fakat YahooTech’de yayınlanan haberde Snapdragon işlemciden söz edilmiş.
Snapdragon 810 son teknoloji işlemci olarak tanımlanıyor. Bu sayede LTE-A kullanımının yanı sıra 4K video çekmeye ve oynatma fırsatı tanıyor. Telefonun 5.7 inç ekran, 1 6 megapiksel kamera, S-Pen ve 2,560 x 1,440 piksel çözünürlük gibi özellikleri aynı kalacak.

Samsung tarafından Note 4 yeni sürümünün çıkış tarihi hakkında kesin bir bilgi verilmedi. Fakat CES 2015 fuarında konuyla ilgili gerekli açıklamaların yapılması bekleniyor.

[button url=”http://www.androidegel.com/?s=CES+2015″ target=”red” size=”medium”] CES 2015 Fuarı Haberlerimiz [/button]

AndroideGeL Android Uygulaması İndir, teknoloji haberleri anında cebinde!
Takip Et

Elif

Teknoloji konularına oldukça ilgili olan yazar, güncel haberleri AndroideGeL için araştırıyor ve paylaşıyor.
Takip Et

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir