Teknoloji

2015’e Damga Vurması Beklenen Ürünler

Dünyanın en büyük teknoloji firmalarından olan Apple, geçmiş yıllarda olduğu gibi 2015 senesine de damga vuracak ürünler hazırlamanın peşinde.
Şirketten sızan birçok bilgi, 2015 yılının adeta bir Apple yılı olacağını gösterir nitelikte. Bu yazımıza Apple’nin, 2015 yılına damgasını vurmak istediği ürünleri taşıdık.

Iphone 6s / 6 Plus
2015 yılının son çeyreğinde kullanıcıyla buluşması beklenen 6 Plus ve 6s’in, tasarım başta olmak üzere yeni detay özellikleri ile gelmesi gündemde.

Apple Watch
Apple Watch ise 2015 senesinin ilk çeyreğinde piyasada olacak.

iPad Pro
Özellikle iş dünyasına hitap eden tabletler arasında olması planlanan yüksek performanslı tablet iPad Pro, 12.2 inçlik ekranıyla 2015 ortalarına doğru kullanıcıyla buluşacak.

iOS 9
2015 yılında yeni bir iPhone modeli ile tanıtılması bekleniyor.

OS X 10.11
Bu sene güncellenmesi beklenen ancak 2015 yılına ertelenen OS X 10.11 yazılımı, senenin ortasında mobil cihazlardaki yerini alacak.

New Apple Tv
Yeni Apple Tv‘nin, 2015 senesi başlarında tanıtıma çıkması bekleniyor.

Retina MacBook Air
MacBook Air, bu sene sonuna yetişse de, yetişemese de 2015 yılında Apple’ a sükse yaptıracak ürünlerden birisi. Çeşitli renk seçenekleri ile kullanacılara sunulması beklenen cihaz, 12 inç retina ekranla geliyor.

Retina Ekrana Sahip 21.5 inçlik iMac
Apple’nin 2015 yılının başlarında tanıtıma çıkarması beklenen cihazlardan birisi de, 21.5 inçlik ekrana sahip olan iMac. Apple bu cihazda retina ekrana yer verecek.

2015 senesinde Apple tüm yeni cihazları ile adından sıkça söz ettirmeye niyetli gibi.
Ne Dersiniz?

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu