Mobil

2018 En İyi Fiyat Performans Akıllı Telefon Modelleri?

2018 en iyi fiyat performans akıllı telefon modelleri, aldıkları telefona çok fazla para harcamadan önemli özelliklere sahip olmak isteyenlerin ilk tercihi olarak biliniyor. Fiyatlarına göre en çok tercih edilen veya en güçlü performansı suna akıllı telefonlar amiral gemi modellerini alamayanlar için iyi bir seçenek. Peki, 2018 yılında alınması gereken fiyat performans telefon modelleri hangileri?

2018 Fiyat Performans Telefonları

Telefon fiyatlarının uçuk rakamlara ulaştığı son zaman aralıklarında fiyat performans telefonları daha da ön plana çıkmış durumda. Telefona araba parası vermek istemeyenlerin almak istedikleri bu telefonlar uygun fiyatlarına karşın aranan çoğu özelliği kullanıcılarına sunuyor. İyi özelliklerine karşın uygun fiyatlı olmalarının en öncelikli nedeni sektörde yer alan rekabet ve Asya merkezli üretiliyor olmalarıdır.

LG G6

LG G6 fiyat performans 2018

LG markasının önceki amiral akıllı telefon modeli serilerinde yaşamış olduğu kronik sorulara paralel olarak bu telefonların fiyatları da güncellenmiş durumda. Bugün sektörde yer alan diğer amiral gemilerine nazaran daha uygun fiyatlı satılıyor olmalarının ardında yatan ilk neden olarak bilinen bu sorunlar LG’nin fiyatlarını oldukça uygun aralıklara çekmiş durumda.

[affiliate_news2 id=”10089″]

Uygun bir fiyat performans telefonu olarak tanımlayabileceğimiz Lg G6’ nın genel özellikleri şöyle:

Ekran boyutu 5.7 inç, 1440x2280p, 564PPI, 32/64GB depolama alternatifleri, MicroSD desteği, 4GB RAM, 4K video kayıt, 13MP x2 arka kamera ve 5MP ön kamera.

Huawei Honor 10

Huawei Honor 10 fiyat performans 2018

Huawei’nin amiral gemisi modellerinden bir tanesi olan Honor 10 2018 en iyi fiyat performans akıllı telefon modelleri listemizde yer verebileceğimiz en uygun cihazlardan bir tanesi.

Daha çok genç kullanıcı kitlesine yönelik hazırlanmış olan bu akıllı telefon modelinde; Kirin 970 yonga seti, 128GB depolama, 4GB RAM, 5.84 inç Full HD ekran özellikleri dikkat çekiyor.

Xiaomi Mi8

Xiaomi Mi 8 fiyat performans 2018

Xiaomi Mi8 firmanın en yeni amiral gemisi modeli olmasına karşın henüz ülkemizde yeni satışa çıktığından tercih edilebilecek en iyi fiyat performans akıllı telefon modelleri arasındadır.

[affiliate_news2 id=”9941″]

Bugünlerde alınabilecek en güçlü özelliklere sahip akıllı telefon modellerinden bir tanesi olan Xiaomi Mi8 6.2 inç ekranı, Snapdragon 845 yonga seti ve gelişmiş kamera özellikleriyle dikkat çekiyor.

Huawei Mate 10 Pro

Huawei Mate 10 Pro fiyat performans 2018

Huawei Mate 10 bir önceki yılın son zamanlarında piyasaya çıkmış olsa da sahip olduğu özellikler gereği hala tercih edilebilir F/P akıllı telefon modelleri arasında yer alıyor. Telefon genel özellikleri; Kirin 970 yonga seti ve çift arka kamera özellikleriyle ön plana çıkıyor. Bu telefon ile çok iyi fotoğraf deneyimleri yapabiliyor olmanıza karşın aynı kalite video çekimlerinde söz konusu değil. Bu bakımdan sık video çeken biriyseniz Huawei Mate 10 Pro almadan önce bu kritere dikkat etmeniz gerekiyor.

[affiliate_news2 id=”9582″]

Telefonun diğer özellikleriyse; 6GB RAM, 128GB depolama, 4000 mAh batarya, 6inç OLED ekran ve Always On Display olarak sıralanıyor.

Asus Zenfone 5z

Asus Zenfone 5z fiyat performans 2018

Bu cihaz Asus’un en yeni amiral gemisi akıllı telefon modeli olarak karşımıza çıkıyor. 845 yonga setinden gücünü alan bu cihazın en iddialı olduğu alan ise kamera özellikleri. Sosyal medyayı çektiği fotoğraflarla doldurmaktan hoşlananların satın alabileceği en uygun fiyat performans akıllı telefonlarından bir tanesi olan Asus Zenfone 5z’nin ortalama fiyat aralığı 3.600 TL civarlarında.

Sizce alınabilecek en uygun fiyat performans amiral gemisi modeli hangisi? Sizin favori fiyat performans cihazlarınızı da bilmek istiyoruz.

Uğur

Teknolojiye meraklı olan yazarımız, güncel gelişmeleri AndroideGeL için yazıyor.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu