Android

Android M Saat Uygulaması Google Play’de

Reklam

Google Android M duyurusunu yaptıktan sonra hepimizin merak ettiği aslında neler değişecekti? İşte tüm bunların cevabını almaya başlıyoruz. Geçtiğimiz günlerde tanıtılan Android M işletim sistemi ile uygulama ve animasyonlarda birçok değişiklikler meydana geldi. Android M işletim sistemine ait Saat uygulaması Google Play' de görüldü.

Kronometre, alarm işlevlerini içeren uygulama ayrıca dünya saati özelliğine de sahip. Tabii bu özellik diğer saat uygulamalarında da bulunduğunu hatırlatalım, ancak diğer saat uygulamalarından bir farkı ise uygulamanın Google Now üzerinden sesinizle alarm kurma fonksiyonunun bulunması. Bu sayede Google Now'ı daha çok kullanma ihtiyacımız, isteğimiz ortaya çıkabilir.

Android M Saat Uygulaması Google Play'de

Ünlü teknoloji firması Google yeni tanıttığı Android M sürümünü henüz yayınlamamışken yeni işletim sistemine ait bir uygulamayı neden yayınladı? Daha önce tanıtılan işletim sistemlerinde kullanıcıların edinmesi oldukça uzun bir süre alıyordu. Android kullanıcıların bu bekleme sürelerinde sıkıldığını varsayaraktan bir nebze uygulama vitrine çıkarılarak kullanıcıların gönlünü almaya çalışmış olabilir Google. 

Android M hakkında her geçen gün yeni bilgiler ediniyoruz. AndroideGeL ailesi olarak bu yeni işletim sistemi ile ilgili çıkan yeni haberleri sizlere en kısa sürede iletmeye çalışıyoruz.
 

Android M Saat Uygulaması İndir

Elif

Teknoloji konularına oldukça ilgili olan yazar, güncel haberleri AndroideGeL için araştırıyor ve paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam
Başa dön tuşu