AndroidTeknoloji

Android Studio 1.0 Uygulama Geliştiricileri İçin Yayınlandı

Reklam

Android Studio uygulama geliştirici programı bir süre önce yalnızca BETA olarak indirilebiliyordu. Kısa süre önce yalnızca BETA sürümünü kullanabildiğimiz Android Studio programı 1.0 versiyonuyla birlikte resmiyetine kavuştu. Android Studio uygulama geliştirme programının resmiyete kavuşmasıyla birlikte Eclipse, Android işletim sistemi için resmi uygulama geliştirici programı olma özelliğini yitirmiş durumda.

Android işletim sistemi, program dili olarak JAVA’yı kullanmaktadır. Program geliştiricileri için JAVA programları üzerinde oynama yapmanın vazgeçilmez bir kavram olduğunu söyleyebiliriz. Android programlarını olduğu gibi kabul etmek istemiyor ve üzerinde oynayarak daha fazlasını yapabileceğinizi düşünüyorsanız Android Studio 1.0 tamda size göre.

Android Studio 1.0 Uygulama Geliştiricileri İçin Yayınlandı
Uygulama Geliştiricilerine Müjde, Android Studio 1.0 Resmi Olarak Duyuruldu!
Android Studio 1.0 aracılığıyla Android cep telefonlarınızda yer alan programları geliştirme şansına sahip olabilirsiniz. Android Studio 1.0 uygulama geliştirme programını nereden elde edebileceğinizi düşünüyorsanız cevabı oldukça basit. Her zaman Android’in arkasında sıkı bir duruş sergileyen Google Android Studio 1.0 programını da ücretsiz olarak sunuyor.

Not: Android Studio programının eski kullanıcıları arasında yer alıyorsanız programın bilgisayarınızda kurulu olma ihtimali yüksektir. Eğer bilgisayarınızda yüklü olan Android Studio programını güncelleyecekseniz, güncellemenin ardından /sdk isimli klasörü /android-studio klasörünün dışarısına çıkarmalısınız.

Reklam

Android Studio 1.0’ı indirmek için TIKLAYIN

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir Cevap Yazın

Reklam
Başa dön tuşu