Android

Android Telefonları, Masaüstü Bilgisayarda Kullanabilirsiniz

Android işletim sisteminin en güzel yanlarından birisi de, gelişmeye son derece müsait olması ve bunun kolaylıkla yapılabilmesidir. Android cihazınızı masaüstü bilgisayara bağlayarak, cihazınızı tıpkı bir bilgisayar gibi kullanmaya olanak sağlayan cihaz, tanıtıldı. Evet belkide duymuşunuzdur, Andromium!

Masa üstü panelli şarj cihazlarını andıran Andromium, akıllı telefonunuzu bilgisayarda kullanmanıza olanak tanırken, aynı zamanda telefonunuzu şarj ediyor. Ayrıca cihazda bulunan USB portlarını kullanarak mause ve klavye gibi donanımları kullanarak, cihazdan daha etkin bir şekilde yararlanmak mümkün.

Andromium
Andromium, Android Telefonları, Masaüstü Bilgisayarda Kullanabilirsiniz.
Andromium cihazınla telefonunuzu masaüstü bilgisayarınıza bağladığınızda, cep telefonunuza gelen çağrıları ve bildirimleri, yine telefon üzerinden kontrol etmek mümkün. Cihaz tüm android telefonlarda çalışmıyor olsa bile, birçok android cihazıda çalıştırabiliyor.

Şuan için hem geliştirme ve deneme aşamasında olan Andromium‘un fon desteği beklediği açıklandı. Cihaz 100 bin dolar hedefine ulaşmayı başarırsa, 2015 yılı içerisinde teknoloji tutkunlarının hizmetine sunulacak.

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu