Mobil

Ascend G7 Şık Tasarım ve Yüksek Performans

Huawei Ascend G7 999 TL fiyatıyla satış listelerindeki yerini aldı. Telefonun kalitesini göz önünde bulunduracak olursak 999 TL oldukça iyi bir fiyat. Ayrıca arada oynayan 1 lira 1000 lira ödememiş olduğunuz için bilinçaltınızı rahatlatıyor. Telefonun satışa sunulduğu fiyat ve kaliteli sistem özelliklerine sahip olması nedeniyle akıllı telefon kullanıcılarının ilgisini çekeceğini düşünüyoruz.
Huawei Ascend G7 Teknik Özellikleri

Huawei Ascend G7 Karşınızda!
Huawei Ascend G7 Karşınızda! İşte Teknik Özellikleri…
5.5 inç ekrana sahip Ascend G7, 2 GB RAM2’e sahip olduğu gibi 32 GB’a kadar destekliyor. 5 MP ön kameraya sahip olan telefonun arkasında da 13 MP kamera bulunuyor. Eğer fotoğraf çekmekten hoşlanıyorsanız Ascend G7 kamera yönünden oldukça kullanışlı.
Teknik özelliklerinin dışında 7,6 mm kalınlığıyla telefonun tasarımı da oldukça şık. Telefonun kapağının plastik olmaması da ona artı katan değerler arasında yer alıyor, çevresi ve arkası metalle kaplanmış. Telefonun giriş portları sıradan modellerin tam aksine altına değil yan kısmına eklenmiş. Fakat portlarda ufak eksikliklerin olduğunu söylemek yanlış olmaz. Bu yüzden kullanıcının ses seviyesini ayarlarken karışıklık yaşaması oldukça doğal.
Huawei Ascend G7 Karşınızda!
Huawei Ascend G7 Karşınızda!
Arka ve ön kısmı Huawei logosuyla süslenen Ascend G7 ekonomik fiyatı ve gelişmiş sistemsel özellikleriyle birlikte akıllı telefon kullanıcılarını cezbediyor.

Elif

Teknoloji konularına oldukça ilgili olan yazar, güncel haberleri AndroideGeL için araştırıyor ve paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu