Uygulama

En iyi Android Araçlar ve Yardımcı Uygulamalar

İşinize yarayabileceğine inandığımız en iyi yardımcı araçlar uygulaması listesi hazırladık. Aşağıdaki uygulamalar ile işlerinizi çabuk ve kolay bir şekilde takip edebileceksiniz.

Ses Kayıt Cihazı: Voice Recorder

VOICE MEMO/RECORDER: Voice Recorder

Voice Recorder, ücretsiz, tam özellikli, güzel tasarlanmış ve kullanımı kolay bir ses kayıt uygulamasıdır. Zaman sınırlaması olmaksızın yüksek kaliteli kayıtlar sağlar. Sesli notları, iş toplantıları, röportajları, konferansları, konuşmaları, konserleri, uykuda konuşma ya da başka herhangi bir şeyi kaydetmek için normal olarak kullanabilirsiniz.

BARCODE/QR CODE TARAYICI: Barcode Scanner

BARCODE/QR CODE SCANNER: Barcode Scanner

Barkodlar ve QR kodları birçok farklı konuda bulunabilir. Önemli bilgiler içerebilirler, ancak bu bilgiler yalnızca bir tarayıcı uygulamasıyla alınabilir. ZXing Ekibi tarafından Barkod Okuyucu, var olan en eski mobil uygulamalardan biridir. Ürünlerdeki barkodları tarayabilir veya URL’ler, iletişim bilgileri ve daha fazlasını içeren Data Matrix ve QR Kodlarını tarayabilirsiniz.

HESAP MAKİNESİ ANDROİD UYGULAMASI: CALCU

CALCULATOR: CALCU

Her akıllı telefon bir hesap makinesi uygulamasıyla birlikte gelir, ancak daha güçlü bir şey istiyorsanız CALCU’yu indirmelisiniz. Günlük hesaplamalar için kullanmak harika ve iş ve okul için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilimsel becerilere sahip. CALCU özelleştirilebilir, böylece en çok kullanılan işlevlerinizi bir dokunarak uzaklaştırabilirsiniz.

DOOSYA TARAYICISI: Tiny Scanner

DOCUMENT SCANNER: Tiny Scanner

Dijital bir dünyada yaşıyoruz, ancak fiziksel ortamlarda hâlâ var olan birçok şey var. Tiny Scanner, fiziksel belgeleri dijital belgelerde taramanıza ve dönüştürmenize olanak tanır. Sadece belgenin net fotoğrafını çekin. Tiny Scanner, bir PDF veya görüntü haline dönüştürebilir. Dijital belgeleri takip etmek çok daha kolaydır.

Uğur

Teknolojiye meraklı olan yazarımız, güncel gelişmeleri AndroideGeL için yazıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu