Uygulama

En İyi Android Bilardo Oyunu

En iyi Android bilardo oyunu hangisidir? Online bilardo oyunları masaüstü versiyonlarıyla yıllardır internet erişimi olan cihazlarda tercih ediliyor. Şimdilerde ise akıllı telefonlar için uyumlu uygulama mağazalarında birçok bilardo oyununa rastlamak mümkün. En çok oynanan bilardo oyun çeşitlerinden olan 3 bant, karambol, amerikan da online olarak oynamak mümkün.

Hem bilgisayara hem de uygulamaya ve internete erişimi olan online oyunculara karşı oynanabilecek oyunlar mevcut. Genellikle Google Play Store’daki bilardo oyunlarının her iki imkânı da sunduğu bir gerçek. Fakat aralarında gerek turnuvalarıyla, gerek oyun içi başarımlara verdiği ödüllerle, gerekse de basit ve kullanışlı arayüzüyle tercihlerde ön plana çıkan bilardo oyunları var. Bunlardan birkaçı online bilardo oyunları listesinde üst sıralarda yer alıyor.

8 Ball Pool (Miniclip)

8 Ball Pool Miniclip tarafından geliştirilen hem IOS hem de Android telefonlar için uygun bir oyundur. Bilgisayara ya da online rakiplere karşı oynanabilir. Dilerseniz arkadaş listesine eklenen oyuncularla daha sonra tekrar eşleşme havuzuna dâhil olmadan oynayabilirsiniz. Basit ve kullanışlı bir oyun içi tasarımı vardır. Uygulama Play Store’da önerilen bilardo oyunları listesinde yer almakta.

  • Uygulamayı Play Store’dan indirin.
  • 8 Ball Pool’u açın. Bilardo simgesine dokunun. Bu, uygulamayı açar.
  • Oturum ekranını Facebook bağlantısı yaparak geçin. Bu, Facebook’taki arkadaşlarınızla da oyun oynama imkânı verir.
  • Menülerden dilediğiniz turnuvaya dâhil olun ya da herhangi bir online oyuncuya karşı oynayın. Çevrimdışı modda da bilgisayara karşı oynayabilirsiniz.

Pool Stars (Giraffe Games)

Pool Star Play Store’da en beğenilen bilardo oyunlarından biridir. Oynanış biçimi itibarıyla 3D’dir ve gerçekçi grafikleriyle ön plana çıkar.

Bu oyun da tıpkı 8 Ball Pool gibi ücretsizdir. Dilerseniz oyun içinde kullanılabilen bazı ekstra haklardan yararlanmak için satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca oyun sırasında bazı menüler arası geçişlerde birçok uygulamada olduğu gibi reklamlar mevcuttur. Oyunun ücretli sürümünde bu reklamlar yoktur. Ancak reklamları sorun etmeyen kullanıcılar da online bilardo keyfini bu oyunla sınırsızca yaşayabilir. Online oyunculara ya da bilgisayara karşı oynayın.

Elif

Teknoloji konularına oldukça ilgili olan yazar, güncel haberleri AndroideGeL için araştırıyor ve paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu