Uygulama

En iyi Android Haber ve Magazin Takip Uygulamaları

Bir Android akıllı telefona sahip olmak, dünyanın geri kalanına her zaman bağlı olduğunuz anlamına gelir. Bunun, magazin dedikoduları başlıklarında gizlice izlemek ya da dünya meseleleri ile ilgili introspektif bir makaleyi okumak için harcama yapmak için alışveriş hattında 10 saniye sürmesi gerekip gerekmediğini, en sevdiğiniz haberlerle güncelleşmek için bu uygulamalar güçlü bir araçtır. Tek tek uygulamaları indirmek yerine topluca dünya gündemini, spor, siyaset gibi konuları tek bir uygulama ile takip edin.

RSS OKUYUCU: Feedly

feedly

En sevdiğiniz tüm haber kaynaklarını tek tek kontrol etmek yorucu olabilir, ancak RSS Okuyucular belirli kaynakları seçmenize, güncellemelere abone olmaya, kategorilere göre göz atmanıza ve kendi küçük içerik kütüphanenizi yaratmanıza izin verir. Pazardaki en iyi RSS Okuyucu, Google Reader’ın 2013’te vazgeçilişinin ardından zekice yerine geçti Feedly uygulaması. Daha sonra, daha kapsamlı bir çözüme kadar geliştirildi ve belki de en önemlisi, hızlı, sağlam, her zaman yanınızda.

Editör notu: Tüm android cihazlarımda kullandığım nadir uygulamalardan…

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ KAYDET ve SONRA OKU: Pocket

pocket

Pocket, bir RSS Okuyucuya benzer şekilde, web’deki herhangi bir yerden içerik kaydetmenize izin verir, böylece daha sonra okuyun yapabilirsiniz. Ancak Pocket, kullanıcılara faaliyetlerine dayalı olarak önerilen okunan kişiselleştirilmiş bir listeyi getiren ve uygulamanın diğer kullanıcılarını takip etmenin bir yolunu sunan çok daha fazlasını sunar. Bu özellikler yalnızca kendi başına bulduğunuz içeriği tüketmekle kalmayan aynı zamanda yeni içerikleri keşfetmenize yardımcı olan bir deneyim haline getirir.

Pocket Casts

pocketcasts

İster işten gidip gelen, ister bir yürüyüşe veya koşuya, ister evde, yapılacaklar listesine giren görevler tamamlandıktan sonra. Birkaç kuruş, tüm ihtiyaçlarınızı ve daha fazlasını karşılayacak güzel hazırlanmış bir podcast uygulaması elde edecek. Dürüst olmak gerekirse, mükemmel bir podcast uygulaması arıyorsanız, başka yere bakmayın.

ANDROID HABERLERİ: EarlyBird – News for Android

Early-Bird-News-for-Android

Android dünyasındaki en son gelişmelere anında bilmek istiyorsanız, Android için EarlyBird haber uygulamasını indirmek isteyeceksiniz. En yeni haberler ve sızıntılar, yakında çıkacak telefonlar ve cihazlar, ürünler ve aksesuarlar ile ilgili en yeni ve tasarımı muhteşem uygulamalardan ve oyunlardan haberdar olun.

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu