Uygulama

En iyi Android İletişim Uygulamaları

Yıllar boyunca kullandığımız telefonlar birçok şey değiştirdi, ancak iletişim hala yaptığımız en önemli şeylerden biri. Doğru uygulamalar, iletişimi daha da kolaylaştırır.

GRUP MESAJLAŞMA: Facebook Messenger

Facebook Messenger

Google Play Store’da grup mesajlaşması için yüzlerce harika uygulama var. Ancak problem şu soruyla başlıyor Acaba arkadaşlarınız ve çevreniz sizinle aynı uygulamayı kullanıyor mu? Arkadaşlarınızın ve ailenizin zaten kullandığı mesajlaşma uygulaması hangisi?

Tabii ki buna verilecek tek bir cevap; Facebook

SMS MESAJ UYGULAMASI: Textra

Textra

SMS ile mesajlaşma, mobil iletişimin en eski yöntemlerinden biridir ve halen de çok popüler bir yöntemdir. Textra, telefonunuzdaki dahili SMS uygulamasının yerine geçen bir uygulamadır. Daha birçok özelleştirme seçeneği sunar, güzel bir tasarıma sahiptir ve basitçe mükemmel çalışır. SMS’i hala çok kullanıyorsanız, Textra kesinlikle indirmeye değer.

ENGELLEME UYGULAMASI: Mr. Number

Mr. Number

Çoğumuz istemediğimiz veya iletişimi kesmek, rahatsız edilmek, bazı kişiler tarafından aranmak istemeyebiliriz. Spam ve istenmeyen aramalardan kurtulmanın yollarını ararız. İşte burada devreye Mr. Number giriyor, bir çağrının geldiğini gösterir ve istenmeyen çağrıların çoğunu otomatik olarak engelleyebilir. Harika bir tasarıma sahiptir ve kullanımı kolaydır.

GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME: Skype

Skype

Skype ile harika bir görüntülü görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Halen bir çok kişi iletişim için Skype kullanmakta. Diğer özellikleri ise zaten bilinen bir uygulama olduğu için yazmamıza gerek yok. Halen görüntülü görüşme kalitesi hele ki Android için SKYPE en iyi seçenek olarak duruyor.

E-POSTA UYGULAMASI: Blue Mail

Blue Mail

Play Store’da Gmail dışında iyi bir e-posta uygulama sayısı oldukça az. Blue Mail sınırsız sayıda posta hesabı ile öne çıkıyor, yönetebilen güzel tasarlanmış ve rahatlıkla kullanabileceğiniz bir e-posta istemcisidir. Birden çok e-posta hesabında kişiselleştirme yaparken, akıllı push bildirimlerini ayarlayabilirsiniz. Rahat kullanım özelliği, kısayolları ve tasarımı ile benim de (Özgün) sıklıkla kullandığım bir uygulama…

TARAYICI: Dolphin Browser

Dolphin Browser

Dolphin Browser uzun bir süredir Google Play Mağazasında bulunan bir tarayıcı. Chrome yayınlanmadan önce bile orijinal Android tarayıcılarından biriydi. Dolphin, Android’deki herhangi bir tarayıcıdan en iyi performansı aldığını iddia ediyor. Hafif, hızlı ve özelleştirilebilir. Akıllı telefonunuzda çok fazla internete bakma ihtiyacınız var ise mutlaka Dolphin Tarayıcıya göz atın, deneyin memnun kalacaksınız.

Uğur

Teknolojiye meraklı olan yazarımız, güncel gelişmeleri AndroideGeL için yazıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu