Uygulama

En iyi Android Kişiselleştirme Uygulamaları

Android’i benzersiz kılan tek bir şey varsa, bu da kişiselleştirilebilir olması. Android kullanıcılara telefonun nasıl çalıştığını ve göründüğünü tam kontrol altında tutuyor. Yerleşik bazı uygulamaları kendi ekranlarınızla değiştirebilir, giriş ekranını değiştirebilir, canlı bir duvar kağıdı kullanabilirsiniz ve çok daha fazlası yapabilirsiniz. Bir Android telefonunuz varsa, onu gerçekten kendi tarzınızı yansıtacak hale getirebilir, kişiselleştirebilirsiniz. Bu uygulamalar siz kişiselleştirme konusunda yardımcı olabilir.

EN İYİ ve STABİL LAUNCHER: Nova Launcher

nova launcher

Ana ekrana dokunduğunuzda gördüğünüz ekrandır. Uygulama simgelerinizi, kısayollarınızı ve widget’larınızı barındırır. Android’teki çoğu şey gibi, giriş ekranı değiştirilebilir. Nova Launcher, ana ekranınıza bir ton özelleştirme ve seçenek ekleyen bir ana ekran değiştirme aracıdır. Android’i ciddiye alırsanız, Nova Launcher önemli bir uygulamadır. En iyi uygulamalardan biridir. Ücretli versiyonunda daha fazla özellik barınmaktadır.

DUVAR KAĞIDI UYGULAMASI: Backdrops

Backdrops

Duvar kağıdını değiştirmek, telefonunuza yeni bir görünüm kazandırmanın hızlı ve kolay bir yoludur. Telefonunuz için duvar kağıdı bulmak için milyonlarca farklı yol vardır. Backdrops, hepsi el yapımı bir tasarımcı ekibi tarafından hazırlanmış bir duvar kağıtlarıyla dolu bir uygulamadır. Backdrops duvar kağıtları orijinal ve uygulamaya özel. Göz atın…

ZİL SESİ ANDROİD UYGULAMA: Audiko

audiko

Zil sesleri bir zamanlar olduğu kadar popüler olmayabilir, ancak insanlar hala telefonları için değişik alternatifler arıyor. Audiko, aldığınız sadece zil sesleri değil, aynı zamanda SMS uyarıları ve diğer bildirim sesleri bulmak için mükemmel bir uygulamadır. Ses dosyalarını beğeninize göre düzenleyebilir ve daha sonra cihazınıza indirebilirsiniz.

EMOJİ UYGULAMASI: Dango

dango

Yazmadan iletişim kurmanın en yeni yolu emoji’dir. Duyguları, tepkileri, yiyecekleri, hayvanları ve daha fazlasını temsil eden bu sevimli küçük karakterler ve simgeler. Dango, mevcut klavyenizle çalışır ve ihtiyacınız olan her an doğru emoji veya GIF’yi gösterir. Eğlenceli ve kullanışlı…

Aşağıdaki bağlantılara tıklayarak EMOJİ konusunda daha önce yazdığımız yazıları okuyabilirsiniz…

İşte Emojilerin Gizli ve Bilinmeyen Anlamları!

Bilgisayarınızda Emoji Kullanmak İster misiniz? Nasıl Kullanılır?

Android Rehbere Emoji Ekleme Nasıl Yapılır?

KLAVYE UYGULAMASI: Swiftkey

SwiftKey

Akıllı telefon deneyiminizi geliştirmek için yapabileceğiniz en iyi şeylerden biri klavyenizi yükseltmektir. SwiftKey, kullanmayı sevdiğiniz emoji, sizin için önemli olan kelimeler ve nasıl yazmak istediğiniz gibi yazma stilinizi otomatik olarak öğrenmek için Yapay Zekayı kullanır. Bu, gerçekten çalışan otomatik düzeltme ve akıllı metin anlamına gelir. Tema seçenekleri de gerçekten iyi bir klavye uygulamasıdır.

Elif

Teknoloji konularına oldukça ilgili olan yazar, güncel haberleri AndroideGeL için araştırıyor ve paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu