Uygulama

En İyi Android Oyunları – 2018

En iyi Android oyunları hangileri merak ediyorsanız, onları bu yazımızda sizler için hazırladık. En favori Android oyunları indirmek istiyorsanız bu listeye göz atabilirsiniz.

İşte saatlerce başında durmaktan sıkılmayacağınız birkaç 2018’in en iyi Android oyunu.

Mobile Legends: Bang Bang

Mobile Legends: Bang Bang
Mobile Legends: Bang Bang

Sanal ortam oyunları söz konusu olunca en favoriler arasında yer alan LOL’ün mobil sürümü diyebileceğimiz bu oyun Android ve iOS platformlarının her ikisinde de oynanabiliyor.

Oyuna tüm platformlardan erişilebilmesi ve yoğun kullanıcı ilgisi nedeniyle 2018 – en iyi android oyunları listemizde Mobile Legends: Bang Bang’e de yer veriyoruz.

Oyuna başlayabilmek için internet bağlantısına ihtiyacınız var. Mobil veri üzerinden de oynama imkanınız var fakat yoğun veri kullanımı nedeniyle her zaman Wi-Fi üzerinden bağlanmanızı tavsiye ediyoruz.

Savaş arenasında, çoklu oyuncu sistemi olarak tanımlayabileceğimiz bu oyunda şuan için birbirinden farklı 60 şampiyon var. Her bir şampiyonun kendine has vuruş stilleri, özel hareketleri ve doğa üstü yetenekleri bulunmakta.

Savaş arenasına hakim olabilmek için seçtiğiniz şampiyonun her özelliğine, güçlü olduğu karakterlere ve karşısında zayıf kaldığı diğer şampiyonlara hakim olmalısınız.

İNDİR

Smurfs Village

Smurfs Village
Smurfs Village

Sizi gidi küçük mavi şirinler! Telefonunuzu şirinlemeye geliyorlar…

Birçok kişinin favori çizgi dizileri arasında yer alan şirinler, En iyi Android oyunları arasında da karşımıza çıkıyor.

Kötü fakat bir o kadar da sevimli olmayı başaran Gargamel ve kötü kedisi azman ile karşılarında olan şirinlerin mücadelesine telefonlarımızda da tanık oluyoruz.

Fakat şirinler tek başlarına Gargamel ve canavar kedisinin karşılarında duramıyorlar. Sizin yardımınıza ihtiyaçları var! Onlara yeni bir köy inşa etmek için en iyi Android oyunlarından bir tanesi olan Smurfs Village’de yerinizi alın.

İNDİR

Song Pop

Song Pop
Song Pop

Song Pop, benim müzik zevkim tartışma konusu değil diyenlerin Android oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Müzik konusunda sahip olduğunuz tercihlere yeteri kadar güveniyor ve kendinizden şüphe duymuyorsanız o halde Song Pop Android oyununu denemeniz gerekiyor.

Oyunu bir arkadaş bularak karşılıklı oynuyorsunuz. Puanlama sistemine göre oynayabileceğiniz bu oyunda ana amaç müziklerle ilgili soruları en önce yanıtlayarak yüksek puan sahibi olmak.

Arkadaşla beraber, iki kişi oynanan Android oyunları arasında yer alan Song Pop tek başına telefonda oyun oynamaktan hoşlanmayanlar için iyi bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor.

İNDİR

Angry Birds 2

Angry Birds 2
Angry Birds 2

Angry Birds 2, hala telefonların en vazgeçilmez en iyi Android oyunları arasında yer alıyor. Bir önceki seriye göre daha detaylı ve geniş ilerlemeler kaydedebileceğiniz bu oyunda ana amaç sapanla kuş fırlatarak, hedefleri parçalamak.

Tüm hedefleri ortadan kaldırmak için ne kadar az kuş kullanırsanız, o kadar fazla puan sahibi oluyorsunuz. En yüksek puanı elde etmek adına tüm hedefleri mümkün olduğunca tek kuşla temizlemeye çalışın.

İNDİR

Asphalt 8

Asphalt 8
Asphalt 8

Araba yarışsız bir akıllı telefon düşünebiliyor musunuz? Daha telefonlar bu kadar akıllanmadan önce bile neredeyse araba yarışsız cep telefonu yok denebilecek kadar az sayıdaydı!

Android araba yarışı oyunları kategorisinde çok sayıda farklı alternatif mevcut. Ancak bunların bir kesimi ücret karşılığı oynanabiliyorken, bazıları da kullanıcılara yeterli eğlenceyi sunamıyor.

Bu bakımdan her ne kadar uygulama içi satın alma özelliğine sahip olsa da en iyi Android araba yarışı oyunları arasında gösterebileceğimiz Asphalt 8 ücret ödemeden de yeteri kadar eğlenebilmemize olanak sağlıyor.

İNDİR

Subway Surfers

Subway Surfers
Subway Surfers

Bu sefer polisten çarşı pazar değil, raylarda kaçıyoruz. Üstelik ona birde köpeği eşlik ettiğinden başımız büyük belada! Subway Surfers ücretsiz Android oyunları arasında yer alan ve  herhangi bir üyelik işlemi yapmadan ya da Facebook üzerinden bağlantı sağlayabileceğiniz bir Android içeriğidir.

Oyunda tren yolunda karşınıza çıkan altınları toplayarak ve mümkün olduğunca fazla koşarak en yüksek puanı elde etmek istiyorsunuz.

Ülke geneli en yüksek puan alanlar ana menüde sizlere sunuluyor. Bu bakımdan sıralamanızı takip etme konusunda da herhangi bir güçlük yaşamıyorsunuz.

İNDİR

Clash of Clans

Clash of Clans
Clash of Clans

En iyi Android topluluk oyunları arasında yer aldığını rahatlıkla söyleyebileceğimiz Clash of Clans oynarken hedefiniz bir kabile kurmak, ve onu en güçlülerden bir tanesi kılarak girdiğiniz tüm savaşları kazanmak olacak.

Eğer kabilenizin ortadan kalkmasına engel olmak istiyorsanız uykusuz geceler sizleri bekliyor olacak.

En iyi Android oyunlarından bir tanesi olan Clash of Clans sosyal medya aracılığıyla arkadaşlar arasında bağlantı kurulmasına da olanak tanıyor. Arkadaşların yaptığı çalışmaları ve puanlarını buradan takip edebiliyorsunuz.

İNDİR

4 Pics 1 Word

4 Pics 1 Word
4 Pics 1 Word

4 tane resme bakıp, istenen bir kelimeyi bulmak düşünüldüğü kadar kolay olmasa gerek! Eğer benim için o kadar zor olmaz diyorsanız toplamda 4 tane farklı resme bakıp, sizden istenen bir kelimeyi bulmaya çalışacağınız 4 Pics 1 Word’ü size öneriyoruz.

İNDİR

Critical Ops.

Ben; köy, kasaba kurmakla uğraşamam direkt olarak savaşmaya başlarım diyorsanız o halde Critical Ops tam da sizin için hazırlanmış olan Android nişancı oyunları arasında. Bu oyunu tek başınıza oynayabildiğiniz gibi, çevrimiçi olarak arkadaşınızla da oynayabiliyorsunuz.

Henüz tamamı kullanıma sunulmamış bu eğlenceli oyunun sık sık güncelleme aldığını ve eklenen içeriklerle birlikte kullanıcılarını şaşırtmaya devam ettiğini belirtelim.

İNDİR

Sizlerden gelen yorumları önemsiyoruz. Siz de “En İyi Android Oyunları” yazımızda yer verdiğimiz yada size göre bu senenin en iyi oyunu hangisi olduğunu aşağıdaki yorum kısmından bize yazın, paylaşın. İncelemesini istediğiniz oyun, uygulama var ise lütfen bize bildirin.

Nadir

Akıllı telefon konularına oldukça ilgili olan yazarımız, AndroideGeL Teknoloji Haber sitesi için yazıyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu