Uygulama

En iyi Android Spor Uygulamaları

Kendinizi zorlayan bir spor fanatikliğiniz varsa, en iyi başlıkları okumadan, puanları kontrol ederek ve en sevdiğiniz takımların ve oyuncularınızın önemli noktalarını izleyerek birkaç dakikadan fazla devam edemezsiniz. Android Spor uygulamaları bunu mümkün hale getiriyor. Bir arabanın arka koltuğundan bir oyun izleyebilir veya oynanan maçların skorları kontrol edebilirsiniz. Akıllı telefon, sporseverlerin en iyi arkadaşıdır.

WatchESPN

watchespn

WatchESPN uygulaması, Android telefonunuzun ve tabletinizin herhangi bir yerinde istediğiniz zaman sporunuzu takip etmenize izin verir. ESPN, ESPN2, ESPN3, ESPNU ve diğer ESPN kanallarına erişen canlı oyunları ve şovları izleyin. ESPN’yi televizyon sağlayıcınızla birlikte alırsanız, WatchESPN uygulamasında canlı video yayınlarına erişebilirsiniz.

theScore

theScore

TheScore NFL, NCAA Futbol, MLB, NBA, NHL ve daha birçok spor ve ligleri takip etmenin en iyi yoludur. En sevdiğiniz ekipleri, sporları ve atletleri seçerek kendi kişiselleştirilmiş akışınızı oluşturun. Haberi okumak için, oyun sonuçlarını kontrol etmek için, son puan durumları ve daha fazlası için uyarı alın. Skor, puanlara ve haberlere ihtiyaç duyduğunuzda gitmek için en iyi yer.

StubHub

stubhub

Bulabileceğiniz en iyi bilet fırsatlarından bazıları StubHub’a aittir ve her siparişi garanti altına alıyorlar, böylece gölgeli bilet tabancaları ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Uğur

Teknolojiye meraklı olan yazarımız, güncel gelişmeleri AndroideGeL için yazıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu