Samsung

Neden En İyi Android Telefon Samsung Galaxy S9+

Mart ayında piyasaya çıkmasıyla tüm dikkatleri üzerinde toplayan Samsung Galaxy S9+, kullanıcıların ve hemen hemen tüm Android bloglar tarafından en iyi Android telefon olarak görülüyor. Galaxy S9+ hangi özellikleri ile diğer akıllı telefonlardan ayrılıyor? Samsung Galaxy S9 Plus’ ın artıları ve eksileri neler? Bu yazımızda Samsung Galaxy S9+’ ın neden en iyi Android telefon olduğuna değineceğiz.

Neden En İyi Android Telefon Samsung Galaxy S9+

Güney Koreli Samsung, akıllı telefonlarını mümkün olduğunca en geniş kitleye hitap edecek şekilde tasarlıyor ve bu da Galaxy S9 + ‘ı hemen hemen herkes için kullanılabilir, harika bir amiral gemisi haline getiriyor. Telefon piyasasının en iyisi olan büyük ve güzel bir ekrana sahip olan S9 Plus, düşük kasa oranı ve kavisli kenarları ile nispeten kompakt bir boyutta.

Teknik detaylara baktığımızda, ihtiyacınız olan herhangi bir uygulamayı veya görevi yürütmek için en yeni özelliklerin tümüne sahip. Aynı zamanda, bugün mevcut olan en iyi karışımda bulunan bir çift kamera bulunuyor. Samsung ayrıca kablosuz şarj, su geçirmezlik, SD kart yuvası ve kulaklık girişi gibi özellikleriyle de dikkat çekiyor.

 Samsung Galaxy S9+
Samsung Galaxy S9+

Galaxy S9 + tüm kullanıcılara harika akıllı telefon bir deneyimi sunuyor. Hepsinden iyisi, Galaxy S9 + ‘un ne olursa olsun büyüklüğünü umursamıyorsanız, bunun yerine daha küçük ve daha az pahalı olan Galaxy S9’u satın alabilir ve sadece birkaç değişiklikle aynı temel deneyimi elde edebilirsiniz.

Satın almak için iyi bir zaman mı?

Samsung Galaxy S9 +, Mart 2018’in ilk haftasını piyasaya giriş yaptı, yani Samsung’un yaptığı en yeni ve harika telefon. Galaxy Note 9’un Ekim 2018’de piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Bu durumda muhtemelen Galaxy S9+ üzerinde teknik anlamda geliştirmeler olacak. Note 9 teknik özellikleri ve detayları ortaya çıktığında belki de ünvanını koruyamayacak.

Öne Çıkanlar

Galaxy S10+ bir sonraki 2019 Mart’ ına kadar açıklanmayacağını da belirtelim. Samsung’ un diğer rakiplerinin amiral gemilerine baktığımızda ise mevcut piyasadakiler ile kıyaslanmayacak kullanıcı deneyimi ve teknik özelliklerle donandığını görüyoruz. Muhtemelen 2018 yılı içerisinde bu tablo değişmeyecek.

Samsung Galaxy S9+’ ı satın almak için 8 neden

  1. Çoklu renk seçeneklerinde şık ve güzel donanım.
  2. En üst seviye özellikler, su geçirmezlik, kablosuz şarj ve daha fazlası.
  3. Tüm ölçülerde sınıfının en iyisi.
  4. 256 GB’a kadar depolama alanı ve bir SD kart yuvası.
  5. Mükemmel fotoğraflar çeken harika çift kameralar.
  6. İstediğiniz her yazılım özelliği.
  7. Çift hoparlörler ve kulaklık jakı.
  8. Akla gelebilecek her yerde ve hemen her ülkede bulunabilir ve gelişmiş servis ağı.
[affiliate_news2 id=”9545″]

Samsung Galaxy S9+’ ı satın almamanız 3 neden

 1. Gereksiz uygulamalar ve özellikler, Samsung bu huyundan asla vazgeçmiyor.
 2. Uzun vadeli yazılım güncelleme hızı bir Samsung firmasının üstüne yapışıp kaldı. Doğruluk payı var!
 3. Kavisli ekranın kullanımı biraz zor olabilir

Elif

Teknoloji konularına oldukça ilgili olan yazar, güncel haberleri AndroideGeL için araştırıyor ve paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu