Uygulama

En İyi iOS Müzik Uygulamaları

Ücretsiz müzik dinlemenin kolaylığını yaşamak istiyorsanız sizlerde en iyi iOS Müzik Uygulamaları ile istediğiniz müziğe rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. iOS mobil işletim sistemi tabanlı uygulama mağazası olan App Store’daki en iyi müzik uygulamaları listesi…

Spotify

Dünyadaki en popüler müzik dinleme uygulamalarının başında gelen Spotify, geniş bir müzik kütüphanesi ile 40 milyon şarkı ve 80 milyon kullanıcıya ulaştı. Kullanım ücretini her ne kadar artırmış olsa da pazar liderinin Spotify olduğunu söylenir.

Audiomack

Uygulama dili Türkçe değildir. Daha çok rap ve Hip Hop tarzı müzikler vardır. Uygulamada kendi remixlerinizi de paylaşabilirsiniz. Ücretsiz ve en geniş özelliklere sahip bu uygulama ile yaklaşık 4 milyon şarkı indirebilirsiniz.

SoundCloud

Ücretsiz ve aynı zamanda oldukça kaliteli bir müzik uygulamasıdır. Popüler olandan ziyade hemen herkesin kendi parçalarını yükleyip dinletebildiği bir platform olan SoundCloud, diğer müzik uygulamalarından bir miktar farklıdır. Sevdiğiniz şarkıcıları takibe alabiliyor, beğendiğiniz şarkılara yorum yapabiliyorsunuz. SoundCloud’da 125 milyondan fazla içerik vardır.

Deezer

Ruhunuzu yansıtan şarkıları bünyesinde barındıran Deezerda, yaklaşık 53 milyon şarkı vardır. Olağanüstü müzik algoritması ile sevdiğiniz müzik türlerini öğrenerek karşınıza buna uygun seçenekler çıkartır.

Tidal

Ses tutkunlarının kullanımına sunulan Tidal, çevrimdışı mod ile kişiye özel listeler içerir. Kaliteli ses arayanlar için oldukça mükemmel bir alternatiftir. Bu uygulamanın sosyal medya mecralarını takip ettiğiniz takdirde Premium üyelik için çeşitli indirimler kazanabiliyorsunuz.

Tuibady

App Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz Tuibady uygulaması oldukça basit bir arayüze sahiptir. Dinlemekten keyif aldığınız şarkılara kolaylık ile ulaşmak ve indirmek isterseniz tercihinizi Tuibady’den yana kullanabilirsiniz.

Listen

App Store’un dikkat çeken müzik uygulamalarından bir diğeridir. Hem basit ama aynı zamanda modern arayüzü ile ön plana çıkmış bir uygulamadır.

Music Cloud Offline

Pahalı olan müzik uygulamalarının aksine hem çevrimiçi hem de çevrimdışı bir şekilde müzik dinlemenize olanak sağlayan Music Cloud Offline uygulaması ile kesintisiz müziğin tadını çıkarabilirsiniz.

Uğur

Teknolojiye meraklı olan yazarımız, güncel gelişmeleri AndroideGeL için yazıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu