Uygulama

En İyi Ücretli 5 VPN Uygulaması

Alternatiflerine göre daha güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz en iyi ücretli 5 VPN uygulamasını sizler için derledik. Aşağıda yer alan alternatif en iyi ücretli 5 VPN programından bir tanesini kullanarak Premium avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Neden VPN İndirmek, Kullanmak Gerekir?

Cihazlarda VPN indirme ve kullanmanın; sanal ortamda anonim gezinme, internet saldırılarından korunma, ilgili hizmet ve uygulamalarda farklı konum ve diğer ülkelerden hesap açabilme gibi çeşitli avantajları var.

Örneğin Google Play uygulamasında Türkiye için kullanıma sunulmayan uygulamaları VPN vasıtasıyla indirip, deneme fırsatına sahip olabiliyorsunuz.

Genel anlamda ücret ödemeden bu uygulamaların kullanımı tercih ediliyor olsa da aşırı limitli kullanım kısıtlamaları nedeniyle ilgili VPN programları tamamen internet işlerinin içerisinde olanlar için yeterli kalmıyor.

IPVanish

IPVanish VPN uygulaması, aylık 40 TL ücret karşılığında satın alınabiliyor. Yıllık ücretini bir seferde ödemeyi tercih ederseniz ay payına düşen ödeme 21 TL’ye kadar iniyor.

Toplamda 60’dan fazla lokasyon, 700’den fazla serveri ve 400.000’den fazla IP dağılımı ile en güvenli VPN hizmetlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkan IPVanish’in dezavantajları arasında ücretsiz kullanım sunmaması ve diğer hizmetlere göre biraz daha pahalı olması yer almaktadır.

VyprVPN

VyprVPN VPN uygulaması özellikleri ; 700 + server ve 200.000 + IP adresidir. VyprVPN ücreti ne kadar; aylık tek seferde satın alındığında 40 TL iken yıllık ödeme ile aylık 17 TL gibi bir avantaj yakalanabiliyor. Uzun vadeli kullanıma ihtiyaç duyanların yıllık paket alması daha uygun olur gibi görünüyor.

ExpressVPN

ExpressVPN indirmek isteyenlerin en çok dikkatini çeken özelliği 1000 + server olsa da ne kadar IP adresine sahip olduğunu henüz bilinmiyor. 94 farklı ülke ve 136 farklı lokasyonda hizmet veren ExpressVPN 1000+ serveri ve müşteri memnuniyetini önemseyen yapısıyla ön planda duran bir VPN hizmeti olarak karşımıza çıkıyor.

[affiliate_news2 id=”9577″]

Ancak bu hizmetin ne kadar IP adresi dağıttığı şuan için bilinmiyor. 94 farklı ülke ve 136 farklı lokasyonda çalışma imkanı sunan ExpressVPN indirmek isteyenlerin en büyük dezavantajı fiyatının biraz fazla olması.

Aylık tek seferlik aldığınızda 45 TL kadar iken yıllık tek seferde satın almayı tercih ettiğinizde ay başına 23 TL ödemeniz gerekiyor.

Hotspot Shield

Hotspot Shield, tercihe göre ücretsiz ya da ücretli olarak kullanabileceğiniz en iyi VPN uygulamalarından bir tanesidir. 2000 + server kullanım imkanı sağlayan bu hizmetin henüz ne kadar IP dağıtımı sağladığı net olarak bilinmiyor.

Hotspot Shield uygulamasının en büyük avantajları hızlı dosya indirme ve uygun ücreti olarak bilinmektedir. Ancak sınırlı sayıda konfigürasyonu ve daha az lokasyonda çalışma imkanı sağlaması gibi dezavantajları da bulunmaktadır. Uygulamayı planlı olarak satın almak isteyenlerin 15 TL ödemesi gerekirken, ömür boyu satın almak isteyenlerin 490 TL ödemesi gerekiyor.

KeepSolid VPN Unlimited

KeepSolid VPN Unlimited 70+ lokasyonu ve 1200 üzerinde serveri ile hizmet veren en kaliteli VPN uygulamalarından bir tanesi olarak bilinmektedir.

Yıllık alımlarda uygulamanın ay başına düşen bedeli 10 TL iken, ömür boyu sahip olmak isteyenlerin 1.800 TL tutarında ödeme yapmaları gerekiyor. Uygulamanın en büyük dezavantajı ise tüm torrentlerden indirme desteklemiyor oluşudur.

En iyi ücretli 5 VPN uygulamasını, telefonlarında ya da bilgisayarlarında daha güvenli şekilde internette gezinmek isteyenler için özel olarak hazırladık.

Skype gibi programlarda karşı internet saldırılarından korunmak, girdiğiniz sitelerde özel IP konumunuzu bırakmamak ve konumunuza bağlı reklamlardan uzak kalmak istiyorsanız bu uygulamalardan bir tanesini kullanmanız yeterli olacaktır.

Peki, sizin en iyi VPN uygulamanız listemizde yer alıyor mu? Hangi VPN uygulamasının daha iyi olduğunu düşünüyorsunuz?

Uğur

Teknolojiye meraklı olan yazarımız, güncel gelişmeleri AndroideGeL için yazıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu