Uygulama

En İyi Ücretsiz 5 VPN Uygulaması

VPN uygulamaları, genel olarak belirli bir ücret karşılığında kullanıma sunulmaktadır. Ücretsiz olarak tabir edilenlerin çoğu da, satın almayı zorunlu kılan can sıkıcı kısıtlamalarla karşımıza çıkar. Ancak bu yazımızda ufak kısıtlamalarla çoğu işinizi görebilecek en iyi ücretsiz 5 VPN uygulamasını sizler için derledik.

En İyi Ücretsiz 5 VPN Uygulaması Hizmeti

Aşağıda yer alan en iyi ücretsiz 5 VPN uygulamasından bir tanesini kullanırken işiniz yarım kalırsa, diğer 4 alternatiften herhangi birisini kullanarak çalışmalarınızı tamamlamaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

1. Freelan VPN

Freelan, full ücretsiz VPN uygulaması oluşuyla dikkat çekiyor. Açık kaynak kodlu bir yazılım olan Freelan, parasız VPN hizmeti arayanların tercih edebileceği ilk uygulamalar arasında yer alıyor.

2. PrivateTunnel

En iyi ücretsiz VPN uygulamalarını indirmek isteyenlerin tercih edebileceği alternatiflerden bir tanesi de PrivateTunnel kayıt sonrası 500MB, aylık düzenli olarak ise 200MB anonim internet trafiği sunuyor. Yukarıda listelediğimiz uygulamalar gibi, PrivateTunnel indirerek de internette anonim gezme uygulamalarından bir tanesine sahip olabilirsiniz.

3. TunnelBear

TunnelBear VPN uygulaması, farklı bir ülke konumundan internete bağlanmak isteyenlerin ihtiyaç duyduğu başlıca programlardandır. İnternet üzerinde anonim zaman geçirmek istiyor ya da yurtdışı odaklı çalışmalar yapmak istiyorsanız TunnelBear’ı tercih edebilirsiniz.

[affiliate_news2 id=”9596″]

TunnelBear VPN uygulaması özellikleri:

Bu uygulama ile aylık toplamda 500MB internet trafiğine sahipsiniz.

4. Windscribe

Windscribe VPN, henüz adı çok fazla duyulmamış yeni VPN uygulamaları arasında yer almaktadır. Yeni bir uygulama oluşunun sağladığı en büyük avantaj, uygulamada sunulan anonim IP adreslerinin çoğu hizmette hala kullanılmamış ya da yasaklanmamış olmasıdır.

Örneğin en çok indirilen VPN uygulamalarında karşılaşılan en büyük sorunlardan bir tanesi yoğunlukla kullanılan ve yasaklanmış IP’lerdir. Yeni VPN uygulaması olmasının sağlamış olduğu bir diğer avantaj ise aylık toplamda 10GB internet trafiği sunuyor oluşudur.

[affiliate_news2 id=”9534″]

Ayrıca takipte kalırsanız TR GiweAway kampanyalarından yararlanarak 1 yıllık ücretsiz Premium hesap sahibi de olabilirsiniz. Önceki yıl böyle bir kampanya yapmışlardı.

Bu uygulamanın promosyonları ise; Twitter paylaşımları için 5GB, arkadaş davet etme için 1GB ek trafik olarak karşımıza çıkarken profesyonel paket sahibi olmak isteyenlerin 30TL tutarında bir ödeme yapmaları gerekiyor.

5. Hotspot Shield Free

Dünya genelinde olduğu gibi, Türkiye’de de en sık kullanılan ücretsiz VPN uygulamaları arasında yer almaktadır. VPN uygulaması indirmek isteyenlerin tercih ettiği Hotspot Shield Free uygulaması kullanıcılarına günlük 750MB ücretsiz alan sunuyor.

Hakan

Özellikle akıllı telefonlara karşı ilgisi bulunan yazarımız, güncel haberleri AndroideGeL için yazıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu