Uygulama

Es File Explorer Pro Sürümü!

Uzun yıllardır dosya yöneticisi olarak en kullanışlı Android Uygulamalar arasında yer alan Es Dosya Yöneticisi’nin Pro (Es File Explorer Pro) sürümüne gelin hep birlikte göz atalım.

Google Play Mağazada 8,75 Türk Lirasına satın alabileceğiniz bu uygulamanın normal sürümüne göre ne farkı var?

Es File Explorer Pro Özellikleri

Normal sürümüde bulanan (pek de rahatsızlık vermeyen reklamlar) Pro sürümde bulunmuyor. Es File Explorer Pro’ da daha çok görünüme önem verilmiş. Kullandığınız temayı değiştirebiliyorsunuz ve özelleştirebiliyor olmanız güzel bir özellik. Bunun yanında başlangıç sayfalarını da değiştirebiliyorsunuz.

Es File Explorer Pro Sürümü!

ES File Explorer Pro’yu satın alanların yorumlarına baktığımızda yukarıda saydığımız özelliklerin uygulamaya kattıklarından ziyade uygulamayı yıllardır ücretsiz sunan geliştiriciye teşekkür olarak satın aldıklarını görüyoruz. Uygulamanın oynatıcısından, indirme yöneticisi olduğunu da hatırlatalım. Bu özellikler normal sürümde de gayet iyi kullanılabiliyor.

ES File Explorer Pro’ yu satın almak isterseniz Google Play Mağaza adresine buradan, uygualamanın normal sürümüne ise bu adresten ulaşabilirsiniz.

Uğur

Teknolojiye meraklı olan yazarımız, güncel gelişmeleri AndroideGeL için yazıyor.

2 Yorum

  1. Uygulamayı yapan geliştiricye destek için bence satın alınabilir. Diğer dosya yöneticisi alternatifleri de var tabii ki onlara da bakın Google Playde

  2. Geliştiriciye destek için alınabilir yazıda belirtildiği gibi Pro sürümünde ek olarak fazla özellik yok ama geliştiriciye destek olunmalı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu