Samsung

Galaxy Grand On Özellikleri Su Yüzüne Çıktı

Samsung’un ardı arkası kesilmeyen yeni telefon modelleri arasına Galaxy Grand On’da katılabilir.

Kısa süre önce Galaxy Grand On ile ilgili bazı dedikodular bulunmaktaydı ve bu dedikodular neredeyse kesinlik kazanmaya başladı. TENAA Certification'da göz önüne çıkan telefon, mevcut özellikleriyle birlikte bu yazımızda yer alıyor. Ayrıntıya girmeden öncelikli olarak Galaxy Grand On akıllı telefon modelinin giriş ve orta seviye kullanım özelliklerinde olduğunu belirtelim.

Grand On modeli 720p HD ekran çözünürlüğü ve 5.1 inç ekran boyutu ile karşımıza çıkacak. Çift çekirdekli işlemcisi 1.2 GHz hızda çalışırken,  1GB ve 8GB arasında farklı depolama alanı özelliklerine sahip olacağı belirtildi. 5MP ön kameranın yanı sıra, 8MP arka kamerası bulunan Grand On 8.5 mm inceliğinde olacak. Doğrulanan bilgiler arasında cihazda Android 5.1 Lollipop sürümü kullanılacağı da bulunmakta.

Samsung Grand ailesini genişletme hedefini sürdürmek için, piyasaya yeni Grand modelleri çıkarmaya devam ediyor. A, E ve J serilerinde hedeflediği başarıya az çok ulaşan Samsung, amiral gemi modellerinin dışında Grand On modeli ve benzeri orta seviye özelliklerde telefon modellerini piyasaya sürecek gibi gözüküyor.

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu