AndroidSamsung

Galaxy Note 4 Pil Performansı

Reklam

Öncesinde ABD ve İngiltere’de bu hafta onun açıklaması, Galaxy Not 4 küçük ama potansiyel olarak önemli firmware güncelleme alıyor demektir.

SamMobile’nin üzerinde millet tarafından bildirildiği gibi öncelikle Not 4’s sınırlı sürüm takip Samsung tarafından keşfedilen son dakika delikleri kapsayan bir istikrar yama sürümü XXU1ANJ4 36MB firmware güncelleme görünüyor. Tam ürün lansmanları öncesinde veya durumu ilk gün bile böyle de istikrar güncelleştirmeleri görmek anormal değildir.
Samsung galaxy Note 4
Ancak güncelleştirme ayrıca pil ömrünü artırmak için gibi görünüyor ve SamMobile göre “önemli” bir farkla. Biz bizim uluslararası Snapdragon 805 güç inceleme birimi henüz almadım ama Not 4 kutu bu hafta açık pop zaman belgili tanımlık güncelleştirmek-ecek var olmak servis için iyi bir şans var.

Not 4 Not 3 konuda aynı beden 3,220 mAh pil bulunuyor. Quad HD ekran nedeniyle bazı Not 4 selefi uzun sürmez, ama Josh Not 4 incelemede belirtildiği gibi pil ömrü kadar iyi not 3 üzerinde olduğunu inanıyordu. Şimdi, sayesinde belgili tanımlık güncelleştirmek, Not 4 önde önceki nesil kenar.

Reklam

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir Cevap Yazın

Reklam
Başa dön tuşu