AndroidMobil

Galaxy S4’e Lollipop Geliyor!

Samsung Galaxy S4 için Android Lollipop 5.0 güncellemesi gelecek mi?
Beklediğimiz bu güncelleme ne zaman yayınlanacak?
Samsung Galaxy S4 İçin Lollipop 5.0 güncellemesi hakkında tüm merak edilenler…

Android-Lollipop
Android Lollipop

Samsung’un 2013 senesinde duyurduğu akıllı telefon modeli Galaxy S4′ ün Android 5.0 Lollipop güncellemesi alıp almayacağı uzunca zamandır heyecan ile merak ediliyordu.

Bugün Samsung haberleri yayınlayan SamMobile kaynağından iştirak eden bilgi, Türkiye Samsung Galaxy S4 kullanıcılarını sevindirecek.

SamMobile kaynağından iştirak eden güncel haberlere göre ülkemizde satılan Exynos işlemcili Galaxy S4 GT-I9500 modeli Android Lollipop güncellemesini alacak.

2015 senesinin başlarında yayınlanacağı anlatılan güncelleme ile ilgili Samsung Galaxy S4 ve Galaxy S5 cihazları planlama dahilinde bulunduğunu gösteriyor.

Galaxy S4 kullanıcıları bu yeni Android Lollipop güncellemesi ile birlikte Galaxy S5 benzeri bir arayüze ve tabii ki güncellemeden doğan bir çok yeni özelliğe sahip olmasını bekliyoruz.

2015 senesinin başlarında yayınlanacak güncellemenin diğer güncellemeler gibi ülkemize belli bir süre geç gelmesini bekliyoruz.

Tahmini olarak bu güncellemenin ülkemizde satılan Galaxy S4 ve Galaxy S5 için 2015 yılının Şubat aylarında yayınlanmasını bekliyoruz.

Güncelleme sürecinde herhangi bir değişiklik olması durumunda AndroideGeL olarak sizleri anında bilgilendirmeye devam edeceğiz…

A. Özgün Okay

Teknoloji konularına hakim olan yazar, Android işletim sistemine de ayrı bir ilgi duyar. AndroideGeL.com sitemizin kurucusu olup, en güncel haberleri paylaşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu